- Šifra
- 64917
- Brand
- TOSHIBA
- Dijagonala ekrana
- 49" [ 124 cm ]
- Rezolucija ekrana
- 1920 x 1080 (Full HD)
- Smart
- ne
- DVB-T2
- da
- DVB-S2
- da
- DVB-C
- da
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| Toshiba LED televizor 49L1863DG | |
| Tip ekrana | LED |
| Dijagonala ekrana | 49" (124,4 cm) |
| Rezolucija | 1080p Full HD |
| Smart TV | ne |
| Android | ne |
| Osvežavanje | 400 TPQ |
| Digitalni tjuner | DVB-T2 / C / S2 |
| PVR | da |
| Režimi slike | dinamički, igre, sportovi, bioskop, prirodni, korisnički |
| Zvuk | |
| Audio izlazna snaga (RMS) 2 x 8 W | |
| Režimi zvuka: Muzika, Film, Govor, Klasika, Flat, Korisnik | |
| Dolby Audio, DTS HD + DTS TruSurround | |
| Ekvilajzer 5-pojasni | |
| Ger (D) + Nicam Stereo | |
| Formati reprodukcije | |
| Video: .mpg, .mpeg, .dat, .vob, .mkv, .mp4, .mov, .flv, .3gp, .avi | |
| Audio: .mp3, .wma, .wav | |
| Picture: .jpg, .jpeg, .bmp, .png | |
| HDMI priključak | 3 |
| USB 2.0 priključak | 2 |
| Ostali priključci | |
| Ulaz za antenu | |
| Scart | |
| VGA (PC in - D-Sub15) | |
| CI+ | |
| Komponentni (YPbPr) ulaz preko VGA | |
| Kompozitni video/audio ulaz | |
| Digitalni audio izlaz (optički) | |
| Izlaz za slušalice | |
| Dimenzije bez postolja | 653 x 1112 x 91 mm |
| Dimenzije sa postoljem | 682 x 1112 x 198 mm |
| VESA dimenzije | 200 x 200 |
| Boja | crna |
- Model:
- TOSHIBA 49L1863DG
- Naziv i vrsta robe:
- TELEVIZOR
- Uvoznik:
- Comtrade Distribution d.o.o.
- Zemlja porekla:
- Turska
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.