- Šifra
- 56109
- Brand
- TOSHIBA
- Dijagonala ekrana
- 32" [ 81 cm ]
- Rezolucija ekrana
- 1366 x 768 (HD Ready)
- Smart
- ne
- DVB-T2
- ne
- DVB-S2
- da
- DVB-S
- ne
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| Toshiba LED televizor 32W1863DG | |
| Dijagonala ekrana | 32" (81 cm) |
| Rezolucija | 1366 x 768 pix HD Ready |
| Forma ekrana | ravan |
| Odnos stranica | 16:9 |
| 3D tehnologija | ne |
| Smart TV | ne |
| Android | ne |
| Digitalni tjuner | DVB-T2/C/S2 |
| Slika | |
| režimi slike: Dinamički, Igra, Sportovi, Kino, Prirodno, Korisnički | |
| Zvuk | |
| Audio izlazna snaga (RMS): 2 x 6 W | |
| Dolby Audio | |
| DTS™ Decoder: DTS HD + DTS TruSurround | |
| Ekvilajzer: 5-pojasni | |
| Ger (D) + Nicam Stereo | |
| režimi zvuka: Muzika, Film, Govor, Klasika, Flat, Korisnik | |
| Formati reprodukcije | |
| Video: .mpg, .mpeg, .dat, .vob, .mkv, .mp4, .mov, .flv, .3gp, .avi. Audio: .mp3, .wma, .wav. | |
| Slika: .jpg, .jpeg, .bmp, .png. | |
| Priključci | |
| HDMI x 3 | |
| USB 2.0 x 2 | |
| Ulaz za antenu | |
| Scar | |
| VGA (PC in - D-Sub15) | |
| CI+ | |
| Komponentni (YPbPr) ulaz: preko VGA | |
| Kompozitni video/audio ulaz | |
| Digitalni audio izlaz | |
| Izlaz za slušalice | |
| PVR | |
| USB reprodukcija | |
| Teletext | |
| Energetska klasa | A+ |
| VESA standard | 200 x 100 |
| Dimenzije bez postolja | 735 x 437 x 90 mm |
| Dimenzije sa postoljem | 735 x 465 x 189 mm |
| Težina sa postoljem | 5 kg |
| Boja | crna |
- Model:
- TOSHIBA 32W1863DG
- Naziv i vrsta robe:
- TELEVIZOR
- Uvoznik:
- Comtrade Distribution d.o.o.
- Zemlja porekla:
- Turska
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.