- Šifra
- 100414
- Brand
- TESLA
- Energetski razred:
-
- Tehnologija ekrana
- LED
- Dijagonala ekrana
- 50" [ 127 cm ]
- Rezolucija ekrana
- 3840 x 2160 (4K)
- Osvežavanje ekrana
- 60 Hz
- Smart
- da
- Operativni sistem
- Android
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| Tesla televizor 50S635BUS Smart 4K | |
| Dijagonala ekrana | 50" (127 cm) |
| Rezolucija ekrana | 3840 x 2160 pix |
| Tehnologija ekrana | LED |
| CPU | ARM cortex - quad core CA53 @ 1500MHz |
| GPU | Mali G52 |
| Operativni sistem | Google TV |
| RAM memorija/Interna memorija2 GB / 16 GB | |
| Smart TV | da |
| Tjuner | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Slika | |
| osvežavanje ekrana: 60 Hz | |
| osvetljenje: 320 cd/m2 | |
| dinamički kontrast: 5000:1 | |
| ugao gledanja (H/V): 170°/170° | |
| vreme odziva: 9,5 ms | |
| predefinisani režimi slike | |
| režim slike korisnika | |
| režim slike za uštedu energije | |
| podesive kontrole za sliku | |
| smanjenje šuma | |
| MPEG smanjenje šuma | |
| Lokalna kontrola kontrasta | |
| Dinamičko unapređenje boja | |
| Adaptive luma control | |
| DI FILM režim | |
| Game režim | |
| PC režim | |
| HDR | |
| HLG | |
| Zaštita očiju | |
| Zvuk | |
| broj zvučnika: 2 | |
| jačina zvučnika: 10W x 2 | |
| predefinisani režimi zvuka | |
| režim zvuka korisnika | |
| balans | |
| ekvilajzer | |
| Dolby procesovanje | |
| Ultra Surround zvuk | |
| DTS | |
| WiFi | da |
| Bluetooth | da |
| LAN | da |
| Priključci | |
| 3 x HDMI | |
| 2 x USB | |
| 1 x kompozitni AV | |
| 1 x RF | |
| 1 x CI+ | |
| 1 x LAN | |
| 1 x SPDIF | |
| 1 x CI+ | |
| HDMI CEC | |
| HDMI ARC | |
| Smart | |
| Instalirane aplikacije: Google Play, Netflix, Prime video, YouTube, Media player | |
| Podržane aplikacije: EON, Orion TV, Deezer, Spotify, YouTube kids, Asphalt 9, VLC player, KODI, Disney+, HBO MAX… | |
| Glasovna kontrola | |
| Chromecast | |
| Bluetooth daljinski | |
| Time Shift | |
| Višejezični OSD | |
| Tajmer za spavanje | |
| Hotelski režim | |
| Podržani formati | |
| foto: JPG, PNG, BMP | |
| video: avi/.mp4/.mpg/.mkv/.mov/.dat/.vob/.rm/.rmvb/.ts | |
| MP3, M4A, AAC, WMA, WMA Pro, AC3 (video only), LPCM (audio only) | |
| VESA standard | 200 x 200 mm |
| Energetska klasa | F |
| Potrošnja električne energije | 65 kWh/1000h |
| Dimenzije sa postoljem | 1110 x 720 x 283 mm |
| Dimenzije bez postolja | 1110 x 649 x 94 mm |
| Težina sa postoljem | 9 kg |
| Boja | siva |
- Model:
- TESLA 50S635BUS
- Naziv i vrsta robe:
- TELEVIZOR
- Uvoznik:
- Comtrade Distribution d.o.o.
- Zemlja porekla:
- Kina
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.
