TESLA 50S635BUS
Dodaj u listu želja
Šifra
100414
Brand
TESLA
Energetski razred:
f
Tehnologija ekrana
LED
Dijagonala ekrana
50" [ 127 cm ]
Rezolucija ekrana
3840 x 2160 (4K)
Osvežavanje ekrana
60 Hz
Smart
da
Operativni sistem
Android
Artikal nije dostupan za kupovinu na sajtu
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
Tesla televizor 50S635BUS Smart 4K
Dijagonala ekrana50" (127 cm)
Rezolucija ekrana3840 x 2160 pix
Tehnologija ekranaLED
CPUARM cortex - quad core CA53 @ 1500MHz
GPUMali G52
Operativni sistemGoogle TV
RAM memorija/Interna memorija2 GB / 16 GB
Smart TVda
TjunerDVB-T/T2/C/S/S2
Slika
osvežavanje ekrana: 60 Hz
osvetljenje: 320 cd/m2
dinamički kontrast: 5000:1
ugao gledanja (H/V): 170°/170°
vreme odziva: 9,5 ms
predefinisani režimi slike
režim slike korisnika
režim slike za uštedu energije
podesive kontrole za sliku
smanjenje šuma
MPEG smanjenje šuma
Lokalna kontrola kontrasta
Dinamičko unapređenje boja
Adaptive luma control
DI FILM režim
Game režim
PC režim
HDR
HLG
Zaštita očiju
Zvuk
broj zvučnika: 2
jačina zvučnika: 10W x 2
predefinisani režimi zvuka
režim zvuka korisnika
balans
ekvilajzer
Dolby procesovanje
Ultra Surround zvuk
DTS
WiFida
Bluetoothda
LANda
Priključci
3 x HDMI
2 x USB
1 x kompozitni AV
1 x RF
1 x CI+
1 x LAN
1 x SPDIF
1 x CI+
HDMI CEC
HDMI ARC
Smart
Instalirane aplikacije: Google Play, Netflix, Prime video, YouTube, Media player
Glasovna kontrola
Chromecast
Bluetooth daljinski
Time Shift
Višejezični OSD
Tajmer za spavanje
Hotelski režim
Podržani formati
foto: JPG, PNG, BMP
video: avi/.mp4/.mpg/.mkv/.mov/.dat/.vob/.rm/.rmvb/.ts
MP3, M4A, AAC, WMA, WMA Pro, AC3 (video only), LPCM (audio only)
VESA standard200 x 200 mm
Energetska klasaF
Potrošnja električne energije65 kWh/1000h
Dimenzije sa postoljem1110 x 720 x 283 mm
Dimenzije bez postolja1110 x 649 x 94 mm