- Šifra
- 90018
- Brand
- TESLA
- Energetski razred:
-
- Dijagonala ekrana
- 50" [ 127 cm ]
- Rezolucija ekrana
- 3840 x 2160 (4K)
- Smart
- da
- DVB-T2
- da
- DVB-S2
- da
- DVB-S
- da
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| Tesla televizor 50E625BUS Smart 4K | |
| Veličina ekrana | 50" (127 cm) |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (Ultra HD) |
| Vrsta ekrana | 10 bit VA |
| Forma ekrana | ravan |
| RAM/Interna memorija | 1,5 GB/8 GB |
| CPU | ARM cortex - quad core CA55 @ 1300MHz |
| GPU | Mali 470 MP3 |
| Smart TV | da |
| Smart OS | Android TV 9 |
| Tjuner | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Osvežavanje ekrana | 60 Hz |
| Osvetljenje | 260 cd/m2 |
| Dinamički kontrast | 8000:1 |
| Ugao gledanja (H/V) | 178°/178° |
| Vreme odziva | 8 ms |
| Slika | |
| predifinisani modovi slike | |
| Energy saving mod slike | |
| podešavanje veličine slike | |
| Noise Reduction (DNR) | |
| MPEG NR | |
| DI FILM mode | |
| Game mode | |
| PC mode | |
| HDR10 | |
| HLG | |
| podesivi HDMI RGB opseg | |
| Audio | |
| Audio snaga: 2 x 10 W | |
| predifinisani modovi zvuka | |
| Balance | |
| Equalizer | |
| Dolby Processing | |
| Ultra Surround | |
| DTS - with third party players | |
| Podržani formati | |
| video: .avi/.mp4/.mpg/.mkv/.mov/.dat/.vob/.rm/.rmvb/.ts | |
| audio: MP3, M4A, AAC, WMA, WMA Pro, AC3 (video only), LPCM (audio only) | |
| foto: JPG, PNG, BMP | |
| WiFi 2,4/5 GHz | |
| Bluetooth | |
| LAN | |
| Priključci | |
| RF In | |
| LNB In | |
| HDMI x 3 | |
| USB x 2 | |
| kompozitni AV | |
| RJ-45 | |
| SPDIF | |
| CI | |
| HDMI CEC | |
| HDMI ARC | |
| LCN | |
| HBBTV | |
| Google assistant | |
| Bluetooth remote | |
| Glasovna kontrola | |
| Chromecast | |
| Pre-instalirane aplikacije | Gogle Play, Netflix, Prime video, YouTube, Media player |
| Podržane aplikacije | EON, Orion TV, Deezer, Spotify, YouTube kids, Asphalt 8, VLC player, KODI, HBO GO… |
| HW kontrolni tasteri | |
| Time Shift | |
| PVR | |
| Višejezični OSD | |
| Sleep Timer | |
| Energetska klasa | E |
| Potrošnja energije | 54 kWh/1000 h |
| Potrošnja energije (max) | 100 W |
| VESA standard | 200 x 200 |
| Dimenzije sa postoljem | 1111 x 677 x 192 mm |
| Dimenzije brz postolja | 1111 x 643 x 78 mm |
| Težina sa postoljem | 8,9 |
| Boja | crna |
- Model:
- TESLA 50E625BUS
- Naziv i vrsta robe:
- TELEVIZOR
- Uvoznik:
- Zemlja porekla:
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.