- Šifra
- 65943
- Brand
- TESLA
- Dijagonala ekrana
- 32" [ 81 cm ]
- Rezolucija ekrana
- 1366 x 768 (HD Ready)
- Smart
- ne
- DVB-T2
- da
- DVB-S2
- ne
- DVB-S
- ne
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| Tesla DLED televizor 32T303BH | |
| Dijagonala ekrana | 32" (81 cm) |
| Rezolucija | 1366 x 768 HD Ready |
| Forma ekrana | ravan |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Ambilight tehnologija | ne |
| Smart TV | ne |
| Android | ne |
| Osvetljenje | 220 cd/m2 Direct LED |
| Dinamički kontrast | 3000:1 |
| Vreme odziva | 6,5 ms |
| Osvežavanje | 60 Hz |
| Ugao gledanja (H/V) | 178°/178° |
| Digitalni tjuner | DVB-T/C/T2 |
| Slika | |
| režim slike: Standard, Mild, Personal, Dynamic | |
| veličina slike: 16:9/4:3/Zoom1/Zoom2/Auto | |
| preset boja: Normal/Warm/Cold | |
| podesive kontrole slike | |
| smanjenje buke | |
| Zvuk | |
| audio izlazna snaga: 2 x 5 W | |
| režim zvuka: Standard, Music, Movie, User, Sports | |
| podesive zvučne kontrole | |
| Equalizer | |
| Formati reprodukcije | |
| video: MPG, MP4, MKV, AVI, TS, VOB | |
| audio: MP3, AAC, PCM, AC3 | |
| slika: JPG, JPEG | |
| LAN | ne |
| WiFi | ne |
| Priključci | |
| RF ulaz | |
| HDMI 1.4 x 2 | |
| USB x 1 | |
| AV kompozitni ulaz | |
| Audio/CVBS izlaz (kompozitni): 1 (samo Mini audio izlaz) | |
| SPDIF koaksijalni | |
| HW kontrolni dugmići | |
| Programski vodič (EPG) | |
| PVR (eksterni HDD) | |
| Višejezični OSD | |
| Tajmer za spavanje | |
| Hotelski mod | |
| HDMI CEC | |
| HDMI ARC | HDMI2 |
| Podrška za NTFS USB | |
| Podrška za titlove | |
| VESA standard | 100 x 100 |
| Dimenzije sa postoljem (ŠxVxD) | 732 x 477 x 180 mm |
| Dimenzije bez postolja (ŠxVxD) | 732 x 435 x 77,8 mm |
| Težina uređaja | 4,2 kg |
| Boja | crna |
- Model:
- TESLA 32T303BH
- Naziv i vrsta robe:
- TELEVIZOR
- Uvoznik:
- Comtrade Distribution d.o.o.
- Zemlja porekla:
- Kina
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.