- Šifra
- 45230
- Brand
- TESLA
- Dijagonala ekrana
- 32" [ 81 cm ]
- Rezolucija ekrana
- 1366 x 768 (HD Ready)
- Smart
- ne
- DVB-T2
- da
- DVB-S2
- da
- DVB-S
- da
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| Tesla LED televizor 32S317BH | |
| Dijagonala ekrana | 32" (81 cm) |
| Rezolucija | 1366 x 768 pix HD Ready |
| Tip ekrana | Direct LED |
| Forma ekrana | ravan |
| 3D tehnologija | ne |
| Smart TV | ne |
| Vreme odziva | 8 ms |
| Osvežavanje | 60 Hz |
| Osvetljenje | 450 cd/m2 |
| Dinamički kontrast | 100000:1 |
| Ugao vidljivosti | 178°/178° |
| Tjuner | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| DVB-T2 codec | H264, H265 |
| Slika | |
| modovi: standard/mild/dynamic/user | |
| podesive kontrole slike | |
| veličine: 16:9/4:3/Auto/Zoom1/Zoom2 | |
| color preset: medium/warm/user/cool | |
| redukcija buke | |
| Audio | |
| audio izlazna snaga: 2 x 6 W | |
| modovi: movie, music, sports, user | |
| podesive kontrole zvuka | |
| Dolby Processing | |
| Surround Sound: virtual | |
| Formati reprodukcije | |
| video: MPEG1/2, MP4, H264, H265, MKV, AVI, FLV | |
| audio: MP3, M4A, AAC, WMA, WMA Pro, AC3 (video only), LPCM (video only) | |
| slika: JPG, PNG, BMP | |
| Mržni prikiljučci | nema |
| Prikiljučci | |
| HDMI x 2 | |
| USB x 1 | |
| RF ulaz | |
| LNB ulaz | |
| SCART | |
| SPDIF | |
| CI | |
| izlaz za slušalice | |
| Programski vodič (EPG) | |
| PVR funkcija | |
| Titlovi | |
| Višejezični OSD | |
| Sleep Timer | |
| Hotel Mode | |
| VESA standard | 100 x 100 |
| Dimenzije sa postoljem | 733 x 481 x 167 mm |
| Dimenzije bez postolja | 733 x 438 x 85 mm |
| Težina | 4 kg |
| Boja | crna |
- Model:
- TESLA 32S317BH
- Naziv i vrsta robe:
- TELEVIZOR
- Uvoznik:
- Comtrade Distribution d.o.o.
- Zemlja porekla:
- Kina
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.