- Šifra
- 69892
- Brand
- TCL
- Dijagonala ekrana
- 55" [ 140 cm ]
- Rezolucija ekrana
- 3840 x 2160 (4K)
- Smart
- da
- DVB-T2
- da
- DVB-S2
- da
- DVB-S
- ne
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| TCL QLED televizor 55C815 tamno siva Smart 4K | |
| Dijagonala ekrana | 55" (140 cm) |
| Rezolucija | Ultra HD 4K 3840 x 2160 |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Quad Core Processor | |
| Memorija | 16 GB |
| Smart TV | da |
| Android | da |
| Digitalni tjuner | DVB-T2/C/S2 |
| Analogni tjuner | |
| Video | |
| HDR 10+ | |
| Osvetljenje: 400 Nits | |
| Clear Motion Rate (CMR) 200 CMR | |
| kontrast: 5000:1 ( Static ) | |
| vreme odziva: 6,5 ms | |
| Dynamic Backlight: Off, ECO, Brightness+ | |
| Micro Dimming: On/Off | |
| Motion Clear: On/Off | |
| Wide Colour Gamut | |
| Quantum Dot Technology | |
| Ugao gledanja (H°/V°): 178°/178° | |
| veličina: 16:9/4:3/Cinerama/14:9 zoom/16:9 zoom/16:9 zoom up | |
| modovi: Standard/Smart HDR/Sport/Movie/Dynamic | |
| Audio | |
| Snaga zvuka: 2x 15W + 20W (subwoofer) | |
| Audio Only | |
| Onkyo Audio System | |
| Dolby Atmos | |
| DTS-HD | |
| modovi: Standard/Movie/Music/Voice/Game/Stadium/Dynamic | |
| Podržani formati | |
| video: AVI, DIV, MPEG-4, MPEG-H, MP4, VC-1, VP8, PP9 | |
| audio: MP3, WMA, AC4 | |
| fotografija: JPEG/PNG/BMP | |
| Wi-Fi 802.11 b/g/n/ac | |
| Bluetooth | |
| LAN | |
| Priključci | |
| USB 2.0 x 2 | |
| RJ-45 | |
| Izlaz za slušalice | |
| HDMI x 3 | |
| AV in | |
| SPDIF | |
| izlaz za slušalice | |
| CI+ | |
| Smart funkcije | |
| Google Assistant | |
| Hands Free Voice Control | |
| Google Play Store | |
| YouTube | |
| Google Play Games | |
| Google Play Movies/TV | |
| Chromecast Built-in | |
| Works With Alexa | |
| Media Center | |
| Amazon Prime | |
| Freeview Plus | |
| Stan | |
| Netflix | |
| Glasovna kontrola | |
| Teletext | |
| EPG | |
| Subtitle | |
| Parental Control | |
| VESA standard | 400 x 200 |
| Dimenzije bez postolja | 1227,4 x 739,7 x 64 mm |
| Dimenzije sa postoljem | 1227,4 x 783,4 x 295 mm |
| Težina bez postolja | 17,4 kg |
| Težina sa postoljem | 17,8 kg |
| Boja | tamno siva |
- Model:
- TCL 55C815 tamno siva
- Naziv i vrsta robe:
- TELEVIZOR
- Uvoznik:
- Zemlja porekla:
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.