- Šifra
- 67408
- Brand
- STELLA
- Dijagonala ekrana
- 32" [ 81 cm ]
- Rezolucija ekrana
- 1366 x 768 (HD Ready)
- Smart
- da
- DVB-T2
- da
- DVB-S2
- ne
- DVB-S
- ne
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| Stella DLED televizor S32D68 Smart Android | |
| Dijagonala ekrana | 32" (81 cm) |
| Rezolucija ekrana | 1366 x 768 (HD Ready) |
| Ekran | Direct LED |
| Forma ekrana | ravan |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Osvetljenje | 250 cd/m2 |
| Kontrast | 1000:1 |
| Dinamički kontrast | Mega kontrast |
| Vreme odziva | 8 ms |
| Ugao vidljivosti H/V | 178/178° |
| Broj boja | 16,7 M |
| Procesor | ARM Quad Core Cortex-A53 |
| Memorija | 8 GB/RAM 1 GB |
| Smart TV | da |
| Android 7.0 | |
| Tip tjunera | DVB-T2/C |
| Audio izlazna snaga | 2 x 10 W |
| WiFi integrisan | |
| Priključci | |
| – HDMI x 3 | |
| – USB x 2 | |
| – VGA (D-SUB) | |
| – YPbPr/YCbCr mini | |
| – Coaxial | |
| – izlaz za slušalice | |
| – CI | |
| Podržava Aptoide TV aplikacije | |
| Podržava bežičnu tastaturu i miša | |
| USB reprodukcija | |
| PVR – funkcija snimanja sadržaja | |
| Multijezični meni | |
| Meni na srpskom | |
| Sleep timer | |
| Automatsko isključenje | |
| Hotel mod | |
| Raspon postolja | 71 x 31 cm |
| Dimenzije sa postoljem | 720 x 470 x 230 mm |
| Dimenzije bez postolja | 720 x 430 x 80 mm |
| Boja | crna |
- Model:
- STELLA S32D68 smart android
- Naziv i vrsta robe:
- TELEVIZOR
- Uvoznik:
- Zemlja porekla:
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.