- Šifra
- 57814
- Brand
- SONY
- Dijagonala ekrana
- 49" [ 124 cm ]
- Rezolucija ekrana
- 1920 x 1080 (Full HD)
- Smart
- da
- DVB-T2
- ne
- DVB-S2
- ne
- DVB-S
- ne
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| Sony LED televizor KDL49WE660BAEP C Smart | |
| Dijagonala ekrana | 49" (124 cm) |
| Rezolucija | 1920 X 1080 pix Full HD |
| Operativni sistem | Linux |
| Smart TV | da |
| Android | ne |
| Osvežavanje | 400 Hz Motionflow XR |
| Digitalni tjuner | DVB-T/C |
| Analogni tjuner | da |
| PVR | da |
| Slika | |
| kompatibilnost sa HDR-om (velikim dinamičkim opsegom): Da | |
| poboljšavanje jasnoće: X-Reality PRO | |
| poboljšavanje boja: Tehnologija Live Colour | |
| poboljšavanje kontrasta: Dynamic Contrast Enhancer | |
| režimi slike: Živopisno, Standardno, Prilagođeno, Bioskop, Sport, Fotografija – živopisno, Fotografija – standardno, Fotografija – prilagođeno, Igra, Grafika, HDR igra, HDR bioskop | |
| podrška za HEVC: da (do 1920 x 1080/60p 10-bitno) | |
| Zvuk | |
| snaga audio izlaza: 5 W + 5 W | |
| vrsta zvučnika: Zvučnik sa otvorenom prednjom pločom | |
| podrška za Dolby audio format: Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby Pulse | |
| podrška za DTS audio format: DTS digitalni okružujući zvuk | |
| obrada zvuka: ClearAudio+ | |
| simulirani okružujući zvuk: S-Force Front Surround | |
| režimi zvuka: Standardno, Muzika, Bioskop, Sport | |
| Formati reprodukcije | MPEG1/MPEG2PS/MPEG2TS/AVCHD/MP4 Part10/MP4 Part2/AVI (XVID)/AVI (MotionJpeg)/WMV9/MKV/WEBM/WAV/MP3/WMA/JPEG |
| Wi-Fi 802.11b/g/n, Miracast | |
| LAN | |
| Priključci | |
| HDMI x 2 | |
| USB 2.0 x 2 | |
| ulazi za RF (zemaljsku/kablovsku) vezu | |
| SCART: Bez funkcije Smartlink: 1 (pozadi) | |
| RJ-45 | |
| Digitalni audio izlazi: 1 (hibridni sa strane sa izlazom za slušalice, audio izlaz i izlaz za niskotonac sa digitalnim audio izlazom) | |
| Izlazi za zvuk/slušalice: 1 (hibridni sa strane sa izlazom za slušalice, audio izlazom i izlazom za niskotonac) | |
| CI+ | |
| USB reprodukcija i snimanje | |
| USB media player | |
| Elektronska programska šema (EPG) | |
| Tajmer za uključivanje/isključivanje | |
| Merač vremena za isključivanje | |
| Teletekst | |
| Energetska klasa | A+ |
| Potrošnja energije | 88 kWh/god |
| VESA standard | 200 x 200 |
| Dimenzije bez postolja (ŠxVxD) | 1102 x 650 x 70 mm |
| Dimenzije sa postoljem (ŠxVxD) | 1102 x 699 x 230 mm |
| Težina bez postolja | 11,4 kg |
| Težina sa postoljem | 12,1 kg |
| Boja | crna/siva |
- Model:
- SONY KDL49WE660BAEP C
- Naziv i vrsta robe:
- TELEVIZOR
- Uvoznik:
- Zemlja porekla:
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.