- Šifra
- 61386
- Brand
- SONY
- Energetski razred:
-
- Dijagonala ekrana
- 55" [ 140 cm ]
- Rezolucija ekrana
- 3840 x 2160 (4K)
- Smart
- da
- DVB-T2
- da
- DVB-S2
- da
- DVB-S
- da
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| Sony OLED televizor KD55AG9BAEP Smart 4K | |
| Dijagonala ekrana | 55" (140 cm) |
| Rezolucija | 3840 x 2160 pix 4K Ultra HD |
| Forma ekrana | ravan |
| 3D tehnologija | |
| Ambilight tehnologija | ne |
| Smart TV | da |
| Android | da |
| Ugrađena memorija | 16 GB |
| Osvežavanje | Motionflow™ XR, automatski režim |
| Digitalni tjuner | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Analogni tjuner | da |
| Slika | |
| procesor za sliku: 4k HDR Processor X1 Ultimate | |
| kompitabilnost sa HDR-om (velikim dinamičkim opsegom): Da (HDR10, HLG, Dolby Vision) | |
| poboljšavanje jasnoće: 4K X-Reality™ PRO, Dual database processing, Object-based Super Resolution | |
| poboljšavanje boja: Precision Colour Mapping, Super bit mapping™ HDR, Tehnologija Live Colour™, TRILUMINOS™ ekran | |
| poboljšavanje kontrasta: Dynamic Contrast Enhancer, Object-based HDR remaster, Pixel Contrast Booster | |
| režimi slike: Živopisno, Standardno, Bioskopski, Igre, Grafika, Fotografije, Prilagođeno, Dolby Vision Bright, Dolby Vision Dark, kalibrisano za Netflix | |
| podrška za HEVC (Emitovanje) : Da (do 3840x2160/60p, 10-bitno) | |
| Zvuk | |
| snaga audio izlaza: 2x 20 W + 2x 10 W | |
| vrsta zvučnika: Acoustic Surface Audio | |
| konfiguracija zvučnika: Aktuator x 2, niskotonac x 2 | |
| podrška za Dolby audio format: Dolby™ Audio(Dolby™ Digital, Dolby™ Digital Plus, Dolby™ AC-4) | |
| podrška za DTS audio format: DTS digitalni okružujući zvuk | |
| simulirani okružujući zvuk: S-Force Front Surround | |
| režimi zvuka: Standardno, Dijalog, Bioskop, Muzika, Sport, Dolby Audio | |
| Formati reprodukcije | MPEG1: MPEG1/MPEG2PS: MPEG2/MPEG2TS (HDV, AVCHD) |
| Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac, Chromecast | |
| Video & TV SideView (iOS/Android) | |
| Bluetooth | |
| LAN | |
| Priklučci | |
| HDMI x 4 | |
| USB 2.0 x 3 | |
| Ulaz za RF (zemaljsku / kablovsku vezu) | |
| IF (Satelitski) ulazi: 2 | |
| Ulaz za kompozitni video | |
| RJ-45 | |
| Digitalni audio izlaz | |
| Izlaz za slušalice | |
| Audio izlaz | |
| Izlaz za niskotonac | |
| CI+ | |
| Prodavnica aplikacija | Google Play prodavnica |
| Internet pregledač | Vewd |
| Glasovna pretraga | |
| HDCP 2.3 za HDMI | |
| HDMI-CEC | Da |
| HDMI Audio Return Channel - ARC | |
| Tajmer za ukljućivanje / isključivanje | |
| Merač vremena za isključivanje | |
| Elektronska Programska Šema (EPG) | |
| Teletekst | |
| Automaska kalibracija | uz Calman® |
| Čitač ekrana, Zvučni opis, Dodatni tekst - titl, Uvećanje teksta, Prečica pristupačnosti, Promena pristupa | |
| Snimanje na usb čvrst disk | |
| Podrška za formatiranje drajvera za usb | FAT16, FAT32, exFAT, NTFS |
| Energetska klasa | G |
| Potrošnja energije | 131 kWh/1000h |
| VESA standard | 300 x 300 |
| Dimenzije bez postolja (ŠxVxD) | približno 1226 x 710 x 40 mm |
| Dimenzije sa postoljem (ŠxVxD) | približno 1226 x 714 x 255 mm |
| Težina bez postolja | približno 18,7 kg |
| Težina sa postoljem | približno 22,3 kg |
| Boja | crna |
- Model:
- SONY KD55AG9BAEP
- Naziv i vrsta robe:
- TELEVIZOR
- Uvoznik:
- Zemlja porekla:
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.