- Šifra
- 45522
- Brand
- SHARP
- Dijagonala ekrana
- 55" [ 140 cm ]
- Rezolucija ekrana
- 1920 x 1080 (Full HD)
- Smart
- da
- DVB-T2
- da
- DVB-S2
- da
- DVB-S
- da
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| Sharp LED televizor LC-55CFG6452E Smart | |
| Veličina ekrana | 55" (140 cm) |
| Rezolucija | 1920 x 1080 Full HD |
| Tip ekrana | LCD, AQUOS made in Japan |
| Dinamički kontrast | 1000000:1 |
| Osvežavanje | 400 Hz, Active Motion |
| Osvetljenje | 300 cd/m2 |
| 3D tehnologija | ne |
| Smart TV | da |
| Android | ne |
| Tjuner | DVB-C/T/T2/S/S2 |
| Video | |
| video signal: PAL, SECAM | |
| formati: AVI, MKV, M2TS, MPG, VOB, MP4, RM, RMVB, ASF, WMV, M4V, FLV, SWF, TS | |
| Audio | |
| formati: AAC, MP3, WMA, LPCM, M4A, EAC3, AC3, OGG | |
| zvučnici: 2 x 10 W RMS | |
| tehnologije: Dolby Digital Plus, DTS 2.0, Dolby Digital, DTS TruSurround, Harman Kardon | |
| Wi-Fi, Wi-Fi Miracast, DLNA | |
| Ethernet LAN | |
| Priključci | |
| Antenski: 1x IEC75 (75 Ω), 1x RF tip | |
| HDMI x 3 | |
| USB 2.0 x 2 | |
| RJ-45 | |
| SCART | |
| Komponentni YPbPr (3 x RCA) | |
| Kompozitni (1 x RCA) | |
| Audio izlaz 3,5 mm | |
| S/PDIF optički | |
| Audio ulaz 3,5 mm, 2 x RCA | |
| Čitač kartica | |
| CI+ | |
| Online prodavnice video sadržaja | |
| Reprodukovanje sadržaja sa USB memorije | |
| PVR snimanje digitalnih programa na eksternu memoriju | |
| Time shift | |
| Aplikacije | Internet browser, YouTube, Facebook, Twitter, Netflix, AQUOS NET+ |
| VESA standard | 600 x 300 |
| Dimenzije | 1237,5 x 768,2 x 229,5 mm |
| Težina | 14,2 kg (sa postoljem) |
| Boja | crna/srebrna |
- Model:
- SHARP LC-55CFG6452E
- Naziv i vrsta robe:
- TELEVIZOR
- Uvoznik:
- Zemlja porekla:
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.