- Šifra
- 51946
- Brand
- SHARP
- Dijagonala ekrana
- 40" [ 102 cm ]
- Rezolucija ekrana
- 3840 x 2160 (4K)
- Smart
- da
- DVB-T2
- da
- DVB-S2
- da
- DVB-S
- da
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| Sharp LED televizor LC-40UG7252E Smart 4K | |
| Dijagonala ekrana | 40" (102 cm) |
| Rezolucija | 3840 x 2160 4K Ultra HD |
| Tip panela | AQUOS |
| Forma ekrana | ravan |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Smart TV | da |
| Android | ne |
| Dinamički kontrast | 1000000:1 |
| Osvežavanje | 400 Active Motion |
| Digitalni tjuner | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Analogni | PAL, SECAM |
| Zvuk | |
| izlazna snaga: 2 x 10 W (8 ohm) | |
| tehnologija zvuka: Harman-Kardon | |
| audio dekoder: Dolby Digital/Digital+ | |
| poboljšanje zvuka: DTS Studio Sound | |
| Wi-Fi (ugrađen), DLNA | |
| LAN | |
| Priključci | |
| HDMI x 3 | |
| USB 2.0 x 2 | |
| USB 3.0 x 1 | |
| RJ-45 | |
| Kompozitni ulaz | |
| Mini komponentni / YPbPr | |
| Izlaz za slušalice 3,5 mm | |
| Digitalni Audio Izlaz (Optički) | |
| Audio ulaz: RCA | |
| CI+ | |
| PVR | |
| NET+, Open browser | |
| Slika u slici | |
| Teletekst | |
| Energetska efikasnost | A |
| Potrošnja energije | 91 kWh/god |
| VESA standard | 300 x 200 |
| Dimenzije bez postolja (ŠxVxD) | 920,7 x 541,6 x 83,5 mm |
| Dimenzije sa postoljem (ŠxVxD) | 920,7 x 576,3 x 199 mm |
| Težina | 7,6 kg |
| Boja | crna |
- Model:
- SHARP LC-40UG7252E
- Naziv i vrsta robe:
- TELEVIZOR
- Uvoznik:
- Zemlja porekla:
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.