- Šifra
- 124734
- Brand
- SAMSUNG
- Energetski razred:
-
- Informacioni list
- Tehnologija ekrana
- LED
- Dijagonala ekrana
- 75" [ 190 cm ]
- Rezolucija ekrana
- 3840 x 2160 (4K)
- Smart
- da
- Operativni sistem
- Tizen
- HDR podrška
- da
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| Samsung televizor UE75U7022FKXXH | |
| Dijagonala ekrana | 75" (189 cm) |
| Rezolucija ekrana | 3840 x 2160 pix, 4K |
| Tehnologija ekrana | LED |
| Operativni sistem | Tizen™ Smart TV |
| Smart TV | Da |
| Android | Ne |
| Tjuner | DVB-T2/C/S2 |
| Slika | |
| Crystal 4K procesor | |
| HDR (visoki dinamički opseg) | |
| HDR 10+ | |
| Megakontrast | |
| UHD zatamnjenje | |
| Motion Xcelerator | |
| 4K skaliranje | |
| Pojačivač boja | |
| Filmmaker režim (FMM) | |
| Auto Game režim | |
| Gaming Hub: Da (KR, US, CA, BR, GB, FR, DE, IT, ES, MX, AU) | |
| Zvuk | |
| Zvuk koji prati predmet: OTS Lite | |
| Q-Simfonija | |
| Opis prethodnog odabira zvuka | |
| Izlaz za zvuk (RMS): 20 W | |
| Tip zvučnika: 2CH | |
| Prilagodljiv zvuk: Da | |
| WiFi 5 | |
| Bluetooth 5.3 | |
| LAN | Da |
| Priključci | |
| 3 x HDMI 4K 60Hz (for HDMI 1/2/3) | |
| 1 x USB-A | |
| 1 x LAN | |
| RF ulaz (zemaljski / kablovski ulaz) | |
| HDMI audio povratni kanal | |
| Anynet+ (HDMI-CEC) | |
| Smart | |
| Bixby: Da (spreman za glasovne komande) | |
| Radi sa AI zvučnikom: Alexa (GB, DE, FR, IT, ES, AT, IE) | |
| Samsung TV Plus: Da (GB, FR, DE, IT, ES, CH, AT, NL, SE, NO, DK, FI, PT, IE, BE, LU) | |
| Web pretraživač: Da | |
| SmartThings Hub / Matter Hub / Funkcionalnost IoT-senzora / Brzi daljinski upravljač: Da | |
| Samsung Health: Da (samo GB, IE) | |
| Univerzalni vodič: Da (GB, FR, DE, IT, ES) | |
| Mobilni na TV, preslikavanje zvuka, uključivanje bežičnog TV-a | |
| Apple AirPlay | |
| Ostalo | |
| Vesa standard: 400 x 300 mm | |
| Energetska klasa | G |
| Potrošnja električne energije | 138 kWh/1000h |
| Dimenzije sa postoljem | 1668,1 x 1005,9 x 280 mm |
| Dimenzije bez postolja | 1668,1 x 957,8 x 77 mm |
| Težina sa postoljem | 22,8 kg |
| Težina bez postolja | 28,4 kg |
| Boja | Crna |
- Model:
- SAMSUNG UE75U7022FKXXH
- Naziv i vrsta robe:
- TELEVIZOR
- Uvoznik:
- Tehnomedia centar doo
- Zemlja porekla:
- Madjarska
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.