- Šifra
- 73654
- Brand
- SAMSUNG
- Dijagonala ekrana
- 75" [ 190 cm ]
- Rezolucija ekrana
- 3840 x 2160 (4K)
- Smart
- da
- DVB-T2
- da
- DVB-S2
- ne
- DVB-S
- ne
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| Samsung LED UE75TU7022KXXH Smart 4K | |
| Dijagonala | 70" (190 cm) |
| Rezolucija | UHD 3840 x 2160 pix 4K |
| Forma ekrana | ravan |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Opertivni sistem | Tizen |
| Crystal Processor 4K | |
| Smart TV | da |
| Andrid | ne |
| Tjuner | DVB-T2/C i analogni |
| Slika | |
| HDR | |
| HDR 10+ | |
| HLG | |
| Čiste boje | |
| Mikro UHD zatamnjenje | |
| PQI - indeks kvaliteta slike: 2000 | |
| Poboljšivač kontrasta | |
| Filmski režim | |
| Podrška za prirodni režim | |
| Zvuk | |
| izlazna snaga: 20 W | |
| broj kanala: 2.0 ch | |
| Dolby Digital Plus | |
| poboljšanje dijaloga | |
| deskriptor audio predizbora | |
| WiFi, Mirroring, DLNA | |
| Bluetooth | |
| LAN | |
| Priključci | |
| HDMI x 2 | |
| USB x 1 | |
| RJ-45 | |
| digitalni audio izlaz optički | |
| RF ulaz | |
| CI+ | |
| HDMI CEC | |
| HDMI eARC | |
| HDMI Quick Switch | |
| Web pretraživač | |
| Univerzalni vodič | |
| Galerija | |
| Google Assistant | |
| Alexa | |
| Podrška za SmartThings aplikaciju | |
| Funkcija premotavanja | |
| Adaptivni zvuk | |
| Otkrivanje osvetljenosti | |
| Digitalni čisti prikaz | |
| Automatska pretraga kanala | |
| Automatsko isključivanje | |
| Naslov - titl | |
| Connect Share (HDD) | |
| ConnectShare (USB 2.0) | |
| EPG | |
| Režim igre | |
| Režim Filmmaker | |
| OSD | |
| USB HID podrška | |
| Teletekst | |
| Hotel mode | |
| IPv6 podrška | |
| Eko senzor | |
| Energetska klasa | A+ |
| Potrošnja energije | 225 kWh/god |
| Dimenzije sa postoljem | 1672,2 x 1047,4 x 341,1 mm |
| Dimenzije bez postolja | 1672,2 x 957,7 x 59,5 mm |
| Težina sa postoljem | 30,8 kg |
| Težina bez postolja | 30,4 kg |
| Boja | crna |
- Model:
- SAMSUNG UE75TU7022KXXH
- Naziv i vrsta robe:
- TELEVIZOR
- Uvoznik:
- Tehnomedia Centar d.o.o.
- Zemlja porekla:
- Madjarska
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.