- Šifra
- 69576
- Brand
- SAMSUNG
- Dijagonala ekrana
- 55" [ 140 cm ]
- Rezolucija ekrana
- 3840 x 2160 (4K)
- Smart
- da
- DVB-T2
- da
- DVB-S2
- ne
- DVB-S
- ne
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| Samsung LED televizor UE55TU7102KXXH Smart 4K | |
| Dijagonala ekrana | 55" (140 cm) |
| Rezolucija ekrana | 3840 x 2160 pix |
| Tehnologija ekrana | LED |
| Osvetljenost | 75% |
| Forma ekrana | ravan |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Procesor | Crystal 4K |
| Operativni sistem | Tizen |
| Smart TV | da |
| Android | ne |
| Tjuner | DVB-T2/C |
| Analogni tjuner | da |
| Slika | |
| PQI - indeks kvaliteta slike: 2000 | |
| Micro UHD zatamnjenje | |
| Enhancer kontrast | |
| Mega kontrast | |
| Režim filma | |
| PurColor | |
| HDR+ | |
| HDR | |
| HLG | |
| Zvuk | |
| Sistem zvučnika: 2 Ch | |
| Snaga zvučnika: 20 W | |
| Dolby digital plus | |
| Poboljšanje dijaloga | |
| Wi-Fi, Wi-Fi Direct, DLNA | |
| Bluetooth 4.2 | |
| LAN | |
| Priključci | |
| HDMI x 2 | |
| USB x 1 | |
| RF ulaz | |
| RJ-45 (LAN) | |
| Digitalni audio izlaz | |
| Anynet+ | |
| eARC | |
| CI | |
| Smart | |
| Google Assitant | |
| Web pregledač | |
| Univerzalni vodič | |
| Galerija | |
| TV plus | |
| Mobilni uređaj na TV - preslikavanje, DLNA | |
| Automatsko pretraživanje kanala | |
| Automatsko isključivanje napajanja | |
| Connect Share™ (HDD) | |
| ConnectShare™ (USB 2.0) | |
| Jasan digitalni prikaz | |
| Preslikavanje zvuka | |
| Prilagodljiv zvuk | |
| Natpis - titlovi | |
| EPG | |
| Režim za igre | |
| Teletekst | |
| Tap View | |
| IPv6 Support | |
| MBR Support | |
| Ugrađeni BT HID | |
| USB HID podrška | |
| Višejezični OSD | 27 jezika |
| Eco senzor | |
| Energetska klasa | A+ |
| Potrošnja enrgije | 117 kWh/god |
| Dimenzije sa postoljem | 1230,5 x 782,8 x 250,2 mm |
| Dimenzije bez postolja | 1230,5 x 707,2 x 59,5 mm |
| Težina sa postoljem | 14,2 kg |
| Težina bez postolja | 13,9 kg |
| Boja | siva |
- Model:
- SAMSUNG UE55TU7102KXXH
- Naziv i vrsta robe:
- TELEVIZOR
- Uvoznik:
- Zemlja porekla:
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.