- Šifra
- 50184
- Brand
- SAMSUNG
- Dijagonala ekrana
- 55" [ 140 cm ]
- Rezolucija ekrana
- 3840 x 2160 (4K)
- Smart
- da
- DVB-T2
- da
- DVB-S2
- da
- DVB-S
- ne
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| Samsung LED televizor UE55NU8002TXXH Smart 4K | |
| Dijagonala ekrana | 55" (140 cm) |
| Reolucija | 3840 x 2160 4K (UHD) |
| Forma ekrana | ravan |
| Odnos stranica | 16:9 |
| 3D tehnologija | ne |
| Smart TV | da |
| Procesor | Quad-Core |
| Android | ne |
| Tjuneri | DVB-T2/C/S2 x 2 |
| Analogni tjuner | da |
| Video | |
| Grafički procesor: UHD Engine | |
| PQI (indeks kvaliteta slike): 2500 | |
| HDR (High Dynamic Range): 1000 | |
| HDR 10+ | |
| HLG (Hybrid Log Gamma) | |
| Kontrast: Mega Contrast | |
| Boja: Dynamic Crystal Color | |
| Ugao gledanja: široki ugao gledanja | |
| Milijardu boja | |
| Micro Dimming: UHD zatamnjivanje | |
| Contrast Enhancer | |
| Auto Motion Plus | |
| Režim filma | |
| Podrška za prirodni režim | |
| Audio | |
| Tip zvučnika: 2.1 Ch | |
| Dolby Digital Plus | |
| Izlazna snaga (RMS): 40 W | |
| Niskotonac | |
| Blutooth Audio | |
| Multiroom Link | |
| WiFi, WiFi Direct | |
| DLNA | |
| Bluetooth Low Energy | |
| Eternet (LAN) | |
| Podrška za 360 kameru | |
| TV zvuk na mobilni uređaj | |
| Priključci | |
| HDMI x 4 | |
| USB x 2 | |
| RJ-45 | |
| Digitalni Audio izlaz (optički) | |
| RF ulaz (zemaljski / kablovski ulaz) 1/1 (uobičajena upotreba na kopnu)/2 | |
| CI otvor | |
| Podrška za SmartThings aplikaciju | |
| Web pregledač | |
| Podrška za 360 kameru | |
| Automatsko pretraživanje kanala | |
| Automatsko isključivanje napajanja | |
| Natpis (titlovi) | |
| Connect Share™ (HDD) | |
| ConnectShare™ (USB 2.0) | |
| Produženi PVR | |
| EPG | |
| Režim za igre | |
| OSD jezik | 27 evropskih jezika + rusk |
| Slika u slici | |
| Ugrađeni BT HID | |
| USB HID podrška | |
| Teletext (TTX) | |
| Eco senzor | |
| Klasa energetske efikasnosti | A |
| Napajanje | AC 220-240 V, 50/60 Hz |
| Potrošnja električne energije (max) | 165 W |
| Dimenzije sa postoljem (ŠxVxD) | 1227,1 x 787,1 x 322,0 mm |
| Dimenzije bez postolja (ŠxVxD) | 1227,1 x 787,1 x 322,0 mm |
| Težina sa postoljem | 18,9 kg |
| Težina bez postolja | 17,1 kg |
| Boja | crna/srebrna |
- Model:
- SAMSUNG UE55NU8002TXXH
- Naziv i vrsta robe:
- TELEVIZOR
- Uvoznik:
- Zemlja porekla:
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.