- Šifra
- 67630
- Brand
- SAMSUNG
- Dijagonala ekrana
- 50" [ 127 cm ]
- Rezolucija ekrana
- 3840 x 2160 (4K)
- Smart
- da
- DVB-T2
- da
- DVB-S2
- da
- DVB-S
- ne
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| Samsung televizor UE50TU7072UXXH Smart 4K | |
| Dijagonala ekrana | 50" (127 cm) |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (UHD) 4K |
| Forma ekrana | ravan |
| Odnos starnica | 16:9 |
| Operativni sistem | Tizen™ |
| Smart TV | da |
| Android | ne |
| Tjuner | DVB-T2/C/S2 |
| Analogni tjuner | da |
| Video | |
| grafički procesor: Crystal Procesor 4K | |
| PQI (indeks kvaliteta slike): 2000 | |
| HDR (High Dynamic Range): HDR | |
| HDR 10+ | |
| HLG (Hybrid Log Gamma) | |
| kontrast: Mega Contrast | |
| boja: PurColor | |
| Contrast Enhancer | |
| režim filma | |
| podrška za prirodni režim | |
| Zvuk | |
| Izlaz za zvuk (RMS): 20 W | |
| Tip zvučnika: 2.0 CH | |
| Dolby Digital Plus | |
| Dialog Enhancement | |
| Audio Pre-selection Descriptor | |
| WiFi, WiFi Direct | |
| Bluetooth 4.2 | |
| LAN | |
| Priključci | |
| HDMI x 2 | |
| USB x 1 | |
| RF ulaz (zemaljski / kablovski ulaz) | |
| RJ-45 | |
| Digitalni Audio izlaz (optički) | |
| CI+(1.4) | |
| Podrška za HDMI A / Return Ch. | |
| eARC | |
| HDMI Quick Switch | |
| Anynet+ (HDMI-CEC) | |
| Smart TV | |
| radi sa Google Assistant: sa (samo za GB, FR, DE, IT, ES, AT, DK, IE, NL, NO, SE) | |
| radi sa Alexa: da (samo za GB, FR, DE, IT, ES, AT, IE) | |
| TV Plus: da (samo za GB/FR/DE/IT/ES/AT/CH) | |
| Web pregledač | |
| Podrška za SmartThings aplikaciju | |
| Univerzalni vodič: da (GB, FR, DE, IT, ES) | |
| Galerija | |
| Mobilni uređaj na TV – preslikavanje (DLNA) | |
| TV zvuk na mobilni uređaj | |
| Preslikavanje zvuka | |
| Remote Access | |
| Podrška za TV ključ | |
| Uvećavanje/duboki kontrast/višestruki audio izlaz | |
| Jasan digitalni prikaz | |
| Automatsko pretraživanje kanala | |
| Automatsko isključivanje napajanja | |
| Natpis (titlovi) | |
| Connect Share™ (HDD) | |
| ConnectShare™ (USB 2.0) | |
| EPG | |
| Režim za igre | Da (Auto Game Mode) |
| Ugrađeni BT HID | |
| USB HID podrška | |
| Teletext (TTX) | |
| IPv6 Support | |
| MBR Support | |
| Eco senzor | |
| Energetska klasa | A |
| Potrošnja energije | 126 kWh/god |
| Napajanje | A C220-240 V,50/60 Hz |
| Dimenzije sa postoljem (ŠxVxD) | 1115,8 x 718,6 x 250,2 mm |
| Dimenzije bez postolja (ŠxVxD) | 1115,8 x 643,7 x 59,5 mm |
| Težina sa postoljem | 11,6 kg |
| Težina bez postolja | 11,4 kg |
| Boja | crna |
- Model:
- SAMSUNG UE50TU7072UXXH
- Naziv i vrsta robe:
- TELEVIZOR
- Uvoznik:
- Comtrade Distribution d.o.o.
- Zemlja porekla:
- Madagaskar
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.