- Šifra
- 61050
- Brand
- SAMSUNG
- Dijagonala ekrana
- 43" [ 109 cm ]
- Rezolucija ekrana
- 3840 x 2160 (4K)
- Smart
- da
- DVB-T2
- da
- DVB-S2
- da
- DVB-S
- ne
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| Samsung LED televizor UE43RU7402UXXH Smart 4K | |
| Dijagonala ekrana | 43" (109 cm) |
| Rezolucija | 3840 x 2160 4K Ultra HD |
| 3D tehnologija | ne |
| Ambilight tehnologija | ne |
| Smart TV | da |
| Procesor | Quad Core |
| Android | ne |
| Osvežavanje | 1900 PQI |
| Digitalni tjuner | DVB-T2/C/S2 |
| Analogni tjuner Da | |
| Slika | |
| Grafički procesor UHD Engine | |
| HDR, HDR 10+, HLG, Mega Contrast, Contrast Enhancer | |
| Boja: Dynamic Crystal Color | |
| Micro Dimming UHD zatamljivanje | |
| Režim filma, podrška za prirodni režim | |
| EPG | |
| Natpis (titlovi) | |
| Teletext (TTX) | |
| Zvuk | |
| Dolby Digital Plus | |
| Dialog Enhancement | |
| Audio Pre-selection Descriptor | |
| Izlaz za zvuk (RMS): 20W | |
| Tip zvučnika: 2 kanala | |
| Multiroom Link | |
| Blutooth Audio | |
| Wi-Fi (ugrađen), WiFi Direct | |
| Bluetooth Low Energy | |
| Bluetooth | da |
| LAN | |
| Priključci | |
| HDMI x 3 | |
| USB 2.0 x 2 | |
| RF ulaz (zemaljski / kablovski ulaz) | |
| Digitalni Audio izlaz (optički) | |
| Anynet+ (HDMI-CEC) | |
| Kompozitni ulaz (AV) | |
| Komponentni ulaz (Y/Pb/Pr) | |
| RJ-45 | |
| CI+(1.4) | |
| Dodatne funkcije | |
| Podrška za HDMI A / Return Ch | |
| HDMI Quick Switch | |
| IPv6 podrška | |
| MBR podrška | |
| Automatsko isključivanje napajanja | |
| Connect Share™ (HDD), ConnectShare™ (USB 2.0) | |
| Produženi PVR (*Nema za IT,DE,AT,CH) | |
| USB HID podrška | |
| Pomeranje vremena (*Nema za IT,DE,AT,CH) | |
| Smart TV mogućnosti | |
| Ugrađen Bixby | |
| Podrška za Google Assistant, Alexa i TV Plus | |
| Web pregledač | |
| Podrška za SmartThings aplikaciju | |
| SmartThings | |
| Univerzalni vodič | |
| Galerija | |
| Mobilni uređaj na TV – preslikavanje DLNA | |
| TV zvuk na mobilni uređaj | |
| Preslikavanje zvuka | |
| Energetska klasa | A |
| Dimenzije bez postolja (ŠxVxD) | 970,2 x 563,2 x 58,1 mm |
| Dimenzije sa postoljem (ŠxVxD) | 970,2 x 648,0 x 343,7 mm |
| Težina bez postolja | 9,5 kg |
| Težina sa postoljem | 12,1 kg |
| Boja | siva |
- Model:
- SAMSUNG UE43RU7402UXXH
- Naziv i vrsta robe:
- TELEVIZOR
- Uvoznik:
- Comtrade Distribution d.o.o.
- Zemlja porekla:
- Madagaskar
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.