- Šifra
- 65276
- Brand
- SAMSUNG
- Dijagonala ekrana
- 49" [ 124 cm ]
- Rezolucija ekrana
- 3840 x 2160 (4K)
- Smart
- da
- DVB-T2
- da
- DVB-S2
- da
- DVB-S
- ne
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| Samsung QLED televizor THE FRAME QE49LS03RAUXXH Smart 4K | |
| Dijagonala ekrana | 49" (124 cm) |
| Rezolucija ekrana | 3840 x 2160 pix UHD |
| Forma ekrana | ravan |
| Odnos stranica | 16:9 |
| 3D tehnologija | ne |
| Quad-Core Procesor | |
| SmartTV | da |
| Android | ne |
| Tjuner | DVB-T2CS2 i Analogni |
| Video | |
| Grafički procesor: Quantum Procesor 4K | |
| Motion Rate: 100 | |
| PQI (indeks kvaliteta slike): 2400 | |
| HDR (High Dynamic Range): Quantum HDR | |
| HDR 10+ | |
| HLG (Hybrid Log Gamma) | |
| Kontrast: Mega Contrast | |
| Boja: stopostotna vidljivost boja zahvaljujući Quantum Dot tehnologiji | |
| Micro Dimming: zatamnjivanje UHD televizora | |
| Contrast Enhancer | |
| Auto Motion Plus | |
| Režim filma | |
| Zvuk | |
| Izlaz za zvuk (RMS): 20 W | |
| Tip zvučnika: 2 ch | |
| Dolby Digital Plus | |
| Dialog Enhancement | |
| Audio Pre-selection Descriptor | |
| Multiroom Link | |
| Blutooth Audio | |
| TV na mobilni uređaj – preslikavanje | |
| Mobilni uređaj na TV – preslikavanje, DLNA | |
| 360 Video plejer | |
| TV zvuk na mobilni uređaj | |
| WiFi Direct | |
| Bluetooth Low Energy | |
| Eternet (LAN) | |
| Povezivanje | |
| HDMI x 4 | |
| USB x 3 | |
| RF ulaz (zemaljski/kablovski ulaz) | |
| Ex-Link (RS-232C) | |
| RJ-45 | |
| Digitalni Audio izlaz (optički) | |
| Podrška za HDMI A / Return Ch. | |
| HDMI Quick Switch | |
| Smart | |
| Web pregledač | |
| Podrška za SmartThings aplikaciju | |
| SmartThings | |
| Galerija | |
| Produženi PVR | |
| Natpis (titlovi) | |
| Teletext (TTX) | |
| EPG | |
| Režim za igre | |
| Connect Share™ (HDD) | |
| ConnectShare™ (USB 2.0) | |
| Automatsko pretraživanje kanala | |
| Automatsko isključivanje napajanja | |
| IP Control | |
| OSD jezik | |
| Ugrađeni BT HID | |
| Dizajn | Frame Edge |
| Tip okvira | VNB |
| Eco senzor | |
| Energetska klasa | B |
| Potrošnja energije | 172 kWh/god |
| Napajanje | AC 220-240 V, 50/60 Hz |
| Dimenzije bez postolja (ŠxVxD) | 1099,2 x 631,4 x 45,8 mm |
| Dimenzije sa postoljem (ŠxVxD) | 1099,2 x 674,3 x 200 mm |
| Težina bez postolja | 14,1 kg |
| Težina sa postoljem | 14,6 kg |
| Boja | crna |
- Model:
- SAMSUNG THE FRAME QE49LS03RAUXXH
- Naziv i vrsta robe:
- TELEVIZOR
- Uvoznik:
- Zemlja porekla:
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.