- Šifra
- 80548
- Brand
- SAMSUNG
- Dijagonala ekrana
- 75" [ 190 cm ]
- Rezolucija ekrana
- 3840 x 2160 (4K)
- Smart
- da
- DVB-T2
- da
- DVB-S2
- da
- DVB-S
- ne
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| Samsung LED televizor QE75QN95AATXXH Smart 4K | |
| Veličina ekrana | 75" (190 cm) |
| Rezolucija ekrana | 3840 x 2160 pix |
| Tehnologija ekrana | QLED |
| Forma ekrana | ravan |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Antirefleksija | |
| Operativni sistem | Tizen |
| Smart TV | da |
| Android | ne |
| Tjuner | 2 x DVB-T2/C/S2 |
| Analogni tjuner | da |
| Slika | |
| Grafički procesor: Neo Quantum Processor 4K | |
| One Billion Color | |
| PQI - indeks kvaliteta slike: 4600 | |
| HDR: Quantum HDR 2000 | |
| HDR 10+ Certified | |
| HLG (Hybrid Log Gamma) | |
| Kontrast: Quantum Matrix tehnologija | |
| Boja: 100% volumen boje | |
| Ugao gledanja: ultraširok ugao gledanja | |
| Micro Dimming: Ultimate UHD zatamnjenje Pro | |
| Poboljšanje kontrasta | |
| Režim filma | |
| Podrška za prirodni režim | |
| Zvuk | |
| Sistem zvučnika: 4.2.2 Ch | |
| Snaga zvučnika: 70 W | |
| Dolby digital plus | |
| Dolby 5.1 Decoder | |
| Zvuk koji prati objekte: OTS+ | |
| Q-Simfonija | |
| Audio Pre-selection Opisnik | |
| Niskotonac | |
| WiFi5, Wi-Fi Direct, DLNA | |
| Bluetooth 4.2 | |
| LAN | |
| Priključci | |
| HDMI x 4 | |
| USB x 3 | |
| RF ulaz (zemaljski / kablovski ulaz) | |
| RJ-45 (LAN) | |
| Digitalni audio izlaz (optički) | |
| CI+(1.4) | |
| Multi-View | do 2 videozapisa |
| Podrška za HDMI A / podrška za povratni kanal | |
| eARC | |
| Brza sklopka za HDMI | |
| Anynet+ (HDMI-CEC) | |
| TV zvuk na mobilnom uređaju – preslikavanje, DLNA | |
| Podrška za TV ključ | |
| Tap View - Dodirni prikaz | |
| Digital Butler | |
| Sound Wall | |
| 360 Video plejer | |
| Podrška za 360 kameru | |
| Smart servis | |
| Bixby: američki engleski, britanski engleski, indijski engleski, korejski, francuski, nemački, italijanski, španski, brazilski portugalski (opcije variraju u zavisnosti od jezika) | |
| Far-Field Voice Interaction | |
| Multi Voice Asistent: da (samo za GB, GG, IM, JE, IE, FR, DE, IT, ES, AT) | |
| Google Assistant Built-in: ne | |
| Works with Google Assistant: da (samo za GB, FR, DE, IT, ES, AT, DK, IE, NL, NO, SE) | |
| Works With Alexa: da (samo za GB, FR, DE, IT, ES, AT, IE) | |
| TV Plus: da (GB, FR, DE, IT, ES, CH, AT) | |
| Web pregledač | |
| Podrška za SmartThings aplikaciju | |
| Univerzalni vodič: Da (GB, FR, DE, IT, ES) | |
| Galerija | |
| Adaptive Picture | |
| Active Voice Amplifier | |
| Prilagodljiv zvuk+ | |
| AI Upscale | |
| Ambijentalni režim+ | |
| Detekcija osvetljenosti/boje | |
| Jasan digitalni prikaz | |
| Automatsko pretraživanje kanala | |
| Automatsko isključivanje napajanja | |
| Natpis (titlovi) | |
| Connect Share™ (HDD) | |
| ConnectShare™ (USB 2.0) | |
| EPG | |
| Napredni PVR | |
| PC on TV | |
| Wireless Dex | |
| Režim za igre | da, Auto Game Mode (ALLM), Game Motion Plus, Dynamic Black EQ, prostorni (surround) zvuk, Super Ultra Wide Game View, Game Bar, FreeSync Premium Pro |
| Filmmaker Mode (FMM) | |
| Cloud Service | Microsoft 365 |
| OSD jezik | 27 evropskih jezika + ruski jezik |
| Slika u slici | |
| Ugrađeni BT HID | |
| USB HID podrška | |
| Teletext (TTX) | |
| Pomeranje vremena | |
| One Connect Box | One Connect (Y21 8K) |
| IPv6 Support | |
| MBR Support | |
| Eco senzor | |
| Energetska klasa | F |
| Potrošnja energije (pripravnost/tipično/maksimalno) | 0,5/127/195 W |
| Dimenzije sa postoljem | 1670,0 x 1020,0 x 317,5 mm |
| Dimenzije bez postolja | 1670,0 x 958,2 x 26,7 mm |
| Težina sa postoljem | 43 kg |
| Težina bez postolja | 33,2 kg |
| Boja | srebrna |
- Model:
- SAMSUNG QE75QN95AATXXH
- Naziv i vrsta robe:
- TELEVIZOR
- Uvoznik:
- Zemlja porekla:
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.