- Šifra
- 91705
- Brand
- SAMSUNG
- Energetski razred:
-
- Dijagonala ekrana
- 65" [ 165 cm ]
- Rezolucija ekrana
- 3840 x 2160 (4K)
- Smart
- da
- DVB-T2
- da
- DVB-S2
- da
- DVB-S
- ne
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| Samsung televizor QE65QN85AATXXH + QE43LS03AAUXXH | |
| Samsung LED televizor QE65QN85AATXXH Smart 4K | |
| Veličina ekrana | 65" (165 cm) |
| Rezolucija ekrana | 3840 x 2160 pix |
| Tehnologija ekrana | QLED |
| Forma ekrana | ravan |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Antirefleksija | |
| Operativni sistem | Tizen |
| Smart TV | da |
| Android | ne |
| Tjuner | 2 x DVB-T2/C/S2 |
| Analogni tjuner | da |
| Slika | |
| Grafički procesor: Neo Quantum Processor 4K | |
| PQI - indeks kvaliteta slike: 4300 | |
| HDR: Quantum HDR 24x | |
| HDR 10+ podrška | |
| HLG (Hybrid Log Gamma) | |
| Kontrast: Quantum Matrix tehnologija | |
| Boja: 100% volumen boje | |
| Ugao gledanja: širok ugao gledanja | |
| Micro Dimming: Supreme UHD zatamnjenje | |
| Poboljšanje kontrasta | |
| Režim filma | |
| Podrška za prirodni režim | |
| Zvuk | |
| Sistem zvučnika: 2.2.2 Ch | |
| Snaga zvučnika: 60 W | |
| Dolby digital plus | |
| Zvuk koji prati objekte: OTS | |
| Q-Simfonija | |
| Audio Pre-selection Opisnik | |
| Dolby 5.1 Decoder | |
| WiFi5, Wi-Fi Direct, DLNA | |
| Bluetooth 4.2 | |
| LAN | |
| Priključci | |
| HDMI x 4 | |
| USB x 2 | |
| RF ulaz (zemaljski / kablovski ulaz) | |
| RJ-45 (LAN) | |
| Digitalni audio izlaz (optički) | |
| CI+(1.4) | |
| Multi-View | do 2 videozapisa |
| Podrška za HDMI A / podrška za povratni kanal | |
| eARC | |
| Brza sklopka za HDMI | |
| Anynet+ (HDMI-CEC) | |
| TV zvuk na mobilnom uređaju – preslikavanje, DLNA | |
| Podrška za TV ključ | |
| Tap View - Dodirni prikaz | |
| 360 Video plejer | |
| Podrška za 360 kameru | |
| Smart servis | |
| Bixby: američki engleski, britanski engleski, indijski engleski, korejski, francuski, nemački, italijanski, španski, brazilski portugalski (opcije variraju u zavisnosti od jezika) | |
| Far-Field Voice Interaction | |
| Multi Voice Asistent: da (samo za GB, GG, IM, JE, IE, FR, DE, IT, ES, AT) | |
| Google Assistant Built-in: ne | |
| Works with Google Assistant: da (samo za GB, FR, DE, IT, ES, AT, DK, IE, NL, NO, SE) | |
| Works With Alexa: da (samo za GB, FR, DE, IT, ES, AT, IE) | |
| TV Plus: da (GB, FR, DE, IT, ES, CH, AT) | |
| Web pregledač | |
| Podrška za SmartThings aplikaciju | |
| Univerzalni vodič: Da (GB, FR, DE, IT, ES) | |
| Galerija | |
| Adaptive Picture | |
| Active Voice Amplifier | |
| Prilagodljiv zvuk+ | |
| AI Upscale | |
| Ambijentalni režim+ | |
| Detekcija osvetljenosti/boje | |
| Jasan digitalni prikaz | |
| Automatsko pretraživanje kanala | |
| Automatsko isključivanje napajanja | |
| Natpis (titlovi) | |
| Connect Share™ (HDD) | |
| ConnectShare™ (USB 2.0) | |
| EPG | |
| Napredni PVR | |
| Režim za igre | Super Ultrawide Game View, Game Bar, FreeSync Premium Pro |
| Filmmaker Mode (FMM) | |
| OSD jezik | 27 evropskih jezika + ruski jezik |
| Ugrađeni BT HID | |
| USB HID podrška | |
| Teletext (TTX) | |
| Pomeranje vremena | |
| IPv6 Support | |
| MBR Support | |
| Eco senzor | |
| Energetska klasa | F |
| Potrošnja energije | 101 kWh/1000h |
| Potrošnja energije (pripravnost/tipično/maksimalno) | 0,5/101/245 W |
| Dimenzije sa postoljem | 1446,3 x 891,1 x 290,0 mm |
| Dimenzije bez postolja | 1446,3 x 829,3 x 26,9 mm |
| Težina sa postoljem | 28,1 kg |
| Težina bez postolja | 24,2 kg |
| Boja | srebrna |
| + | |
| Samsung QLED televizor QE43LS03AAUXXH Frame Smart 4K | |
| Veličina ekrana | 43" (109 cm) |
| Rezolucija | 3840 x 2160 UHD 4K |
| Forma ekrana | ravan |
| Operating System | Tizen™ |
| Smart TV | da |
| Android | ne |
| Tjuner | DVB-T2CS2 |
| Analogni tjuner | da |
| Video | |
| Grafički procesor: Quantum Processor 4K | |
| PQI (indeks kvaliteta slike): 3000 | |
| HDR (High Dynamic Range): Quantum HDR | |
| HDR 10+: Sertifikovan | |
| HLG (Hybrid Log Gamma) | |
| Kontrast: Megakontrast | |
| Boja: 100% trodimenzionalni opseg boja sa Quantum Dot tehnologijom | |
| Micro Dimming | |
| Supreme UHD zatamnjenje | |
| Contrast Enhancer | |
| Režim filma | |
| Podrška za prirodni režim | |
| Zvuk | |
| Izlaz za zvuk (RMS): 20 W | |
| Tip zvučnika: 2CH | |
| Dolby Digital Plus | |
| Object Tracking Sound: OTS Lite | |
| Q-Symphony: da (Nije primenljivo u vertikalnom položaju) | |
| Audio Pre-selection Descriptor | |
| WiFi5, WiFi Direct | |
| Bluetooth 4.2 | |
| LAN | |
| Priključci | |
| HDMI x 4 | |
| USB x 2 | |
| Digitalni Audio izlaz (optički) | |
| RF ulaz (zemaljski / kablovski ulaz) | |
| CI+ | |
| Podrška za HDMI A / Return Ch. | |
| HDMI Quick Switch | |
| eARC | |
| Anynet+ (HDMI-CEC) | |
| TV na mobilni uređaj – preslikavanje | |
| Mobilni uređaj na TV – preslikavanje, DLNA | |
| Tap View | |
| Digital Butler | |
| Multi-View | do 2 video-zapisa |
| Sound Wall | |
| Remote Access | osnovno |
| 360 Video plejer | |
| Podrška za 360 kameru | |
| TV zvuk na mobilni uređaj | |
| Preslikavanje zvuka | |
| Smart | |
| Bixby: američki engleski, britanski engleski, indijski engleski, korejski, francuski, nemački, italijanski, španski, brazilski portugalski (opcije variraju u zavisnosti od jezika) | |
| Multi Voice Assistant: da (GB, GG, IM, JE, IE, FR, DE, IT, ES, AT) | |
| Works with Google Assistant: da (samo za GB, FR, DE, IT, ES, AT, DK, IE, NL, NO, SE) | |
| Works With Alexa: da (samo za GB, FR, DE, IT, ES, AT, IE) | |
| TV Plus: da (samo za GB/FR/DE/IT/ES/AT/CH) | |
| Web pregledač | |
| Podrška za SmartThings aplikaciju | |
| Univerzalni vodič: da (GB, FR, DE, IT, ES) | |
| Galerija | |
| Adaptive Picture | |
| Active Voice Amplifier | |
| Adaptive Sound | prilagodljiv zvuk+ |
| AI Upscale | |
| Décor Mode | |
| Motion Detection (Frame) | |
| Ambijentalni režim+ | |
| Jasan digitalni prikaz | |
| Automatsko pretraživanje kanala | |
| Automatsko isključivanje napajanja | |
| Natpis (titlovi) | |
| Connect Share™ (HDD) | |
| ConnectShare™ (USB 2.0) | |
| EPG | |
| Produženi PVR | da (Nije primenljivo za IT) |
| Filmmaker Mode (FMM) | |
| OSD jezik | 27 evropskih jezika + ruski jezik |
| USB HID podrška | |
| Teletext (TTX) | |
| Pomeranje vremena | da (Nije primenljivo za IT) |
| IPv6 Support | |
| MBR Support | |
| Eco senzor | |
| Energetska klasa | G |
| Potrošnja energije | 73kWh/1000h |
| Dimenzije sa postoljem | 969,5 x 591,9 x 196,8 mm |
| Dimenzije bez postolja | 969,5 x 557,8 x 24,9 mm |
| Težina sa postoljem | 8,9 kg |
| Težina bez postolja | 8,6 kg |
| Boja | crna |
- Model:
- SAMSUNG QE65QN85AATXXH + QE43LS03AAUXXH
- Naziv i vrsta robe:
- TELEVIZOR
- Uvoznik:
- Zemlja porekla:
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.