- Šifra
- 96021
- Brand
- SAMSUNG
- Energetski razred:
-
- Informacioni list
- Tehnologija ekrana
- QLED
- Dijagonala ekrana
- 65" [ 165 cm ]
- Rezolucija ekrana
- 3840 x 2160 (4K)
- Osvežavanje ekrana
- 100 Hz
- Smart
- da
- Operativni sistem
- Tizen
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| Samsung QLED televizor QE65Q80CATXXH Smart 4K | |
| Veličina ekrana | 65" (165 cm) |
| Rezolucija ekrana | 3840 x 2160 UHD 4K |
| Vrsta ekrana | QLED |
| Refresh Rate | 100 Hz |
| Operativni sistem | Tizen |
| Smart TV | da |
| Android | ne |
| Digitalni tjuner | DVB-T2/C/S2 x 2 |
| Analogni tjuner | da |
| Slika | |
| grafički procesor: Neural Quantum Processor 4K | |
| proširen prostor boja | |
| HDR (High Dynamic Range): Quantum HDR+ | |
| HDR 10+: sertifikat (HDR10+ prilagodljiv & HDR10+ Gejming) | |
| AI Upscale | |
| HLG (Hybrid Log Gamma) | |
| kontrast: Direct Full Array | |
| boja: 100% opseg boja | |
| ugao gledanja: širok ugao gledanja | |
| mikro zatamnjenje: Supreme UHD zatamnjenje | |
| povećanje kontrasta | |
| režim filma | |
| Motion tehnologija: Motion Xcelerator Turbo+ | |
| Picture Clarity | |
| redukcija buke | |
| Smart kalibracija: osnovno | |
| Filmmaker režim (FMM) | |
| Zvuk | |
| Izlaz za zvuk (RMS): 40 W | |
| Tip zvučnika: 2.2CH | |
| Dolby Atmos® | |
| Aktivno pojačalo glasa | |
| Prilagodljiv zvuk+ | |
| Zvuk koji prati pokret: OTS Lite | |
| Q-Simfonija | |
| Opis prethodnog odabira zvuka | |
| Niskotonac | |
| Multiroom Link | |
| Blutooth Audio | |
| Dual Audio pordrška (Bluetooth) | |
| Buds Auto Switch | |
| WiFi5 | |
| Bluetooth 5.2 | |
| LAN | |
| Priključci | |
| HDMI x 4 | |
| USB x 2 | |
| RJ-45 LAN | |
| Digitalni Audio izlaz (optički) | |
| RF ulaz (zemaljski / kablovski ulaz): 1/1(uobičajena upotreba za zemaljski signal)/2 | |
| CI+(1.4) | |
| Anynet+ (HDMI-CEC) | |
| HDMI Audio Return Channel | eARC/ARC |
| TV na mobilni, mobilni na TV, TV inicira preslikavanje, TV zvuk na mobilni, preslikavanje zvuka, bežični TV uključen | |
| Tap View | |
| Video komunikacija | Google Duo |
| Multi-View | do 2 video-zapisa |
| Sound Wall | |
| Pokretanje aplikacije (App Casting) | |
| Ambient Mode+ | |
| Wireless DEX | |
| Cloud services | Microsoft 365 |
| Smart TV mogućnosti | |
| Bixby: američki engleski, britanski engleski, indijski engleski, korejski, francuski, nemački, italijanski, španski, brazilski portugalski (opcije variraju u zavisnosti od jezika) | |
| glasovni asistent: Alexa (GB, DE, FR, IT, ES, AT, IE) | |
| rad sa AI Speaker: Alexa (GB, FR, IT, ES, AT, Google Assistant (GB, FR, DE, IT, ES, CH, AT, NL, SE, NO, DK, FI, PT, IE, BE, LU) | |
| Web pretraživač | |
| SmartThings | |
| Univerzalni vodič: da (GB, FR, DE, IT, ES) | |
| Media Home | |
| Game | |
| Auto Game režim | |
| Game Motion Plus | |
| Dynamic Black EQ | |
| okružujući zvuk | |
| ultraširoki prikaz igre | |
| Mini Map Zoom | |
| FreeSync Premium Pro | |
| HGiG | |
| Gaming Hub: da (KR, US, CA, BR, GB, FR, DE, IT, ES) | |
| Detekcija osvetljenosti/boje | |
| Automatsko pretraživanje kanala | |
| Natpis (titlovi) | |
| Connect Share™ | |
| EPG | |
| OSD jezik | 27 evropskih jezika + ruski jezik (samo kod povezivanja na Network u EE, LV, LT) |
| Slika u slici | |
| Teletext (TTX) | |
| MBR podrška | |
| Eko senzor | |
| Energetska klasa | G |
| Potrošnja energije | 112 kWh/1000 h |
| Napajanje | AC 220 - 240 V ~ 50/60 Hz |
| VESA standard | 400 x 300 |
| Dimenzije sa postoljem | 1446,5 x 891,3 x 285,7 mm |
| Dimenzije bez postolja | 1446,5 x 829,3 x 46,3 mm |
| Težina sa postoljem | 26,1 kg |
| Težina bez postolja | 22,9 kg |
| Boja | ugljeno srebrna (Carbon silver) |
- Model:
- SAMSUNG QE65Q80CATXXH
- Naziv i vrsta robe:
- TELEVIZOR
- Uvoznik:
- Tehnomedia Centar d.o.o.
- Zemlja porekla:
- Madjarska
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.