- Šifra
- 89814
- Brand
- SAMSUNG
- Energetski razred:
-
- Dijagonala ekrana
- 65" [ 165 cm ]
- Rezolucija ekrana
- 3840 x 2160 (4K)
- Smart
- ne
- DVB-T2
- da
- DVB-S2
- da
- DVB-S
- ne
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| Samsung QLED televizor QE65Q70BATXXH Smart 4K | |
| Veličina ekrana 65" (165 cm) | |
| Rezolucija ekrana | 3840 x 2160 UHD 4K |
| Vrsta ekrana | QLED |
| Refresh Rate | 100 Hz |
| Operativni sistem | Tizen |
| Smart TV | da |
| Android | ne |
| Digitalni tjuner | DVB-T2/C/S2 x 2 |
| Analogni tjuner | da |
| Slika | |
| Grafički procesor: 4K Quantum Procesor | |
| Milijardu nijansi boja | |
| PQI (indeks kvaliteta slike): 3400 | |
| HDR (High Dynamic Range): Quantum HDR | |
| HDR 10+: sertifikat (HDR10+ prilagodljiv & HDR10+ GEJMING) | |
| AI Upscale | |
| HLG (Hybrid Log Gamma) | |
| Kontrast: Dual LED | |
| Boja: 100% trodimenzionalni opseg boja sa Quantum Dot tehnologijom | |
| Ugao gledanja: širok ugao gledanja | |
| Mikro zatamnjenje: Supreme UHD zatamnjenje | |
| Povećanje kontrasta: Real Depth Enhancer | |
| Režim filma | |
| Motion tehnologija: Motion Xcelerator Turbo+ | |
| Clear Motion: LED Clear Motion | |
| Redukcija buke | |
| Smart kalibracija: osnovno | |
| Filmmaker režim (FMM) | |
| Zvuk | |
| Izlaz za zvuk (RMS): 20 W | |
| Tip zvučnika: 2CH | |
| Dolby Digital Plus: MS12 2ch | |
| Aktivno pojačalo glasa | |
| Prilagodljiv zvuk+ | |
| Zvuk koji prati predme: OTS Lite | |
| Q-Simfonija | |
| Opis prethodnog odabira zvuka | |
| Multiroom Link | |
| Blutooth Audio | |
| Dual Audio pordrška (Bluetooth) | |
| WiFi5, WiFi Direct | |
| Bluetooth 5.2 | |
| LAN | |
| Priključci | |
| HDMI x 4 | |
| USB x 2 | |
| RJ-45 LAN | |
| Digitalni Audio izlaz (optički) | |
| RF ulaz (zemaljski / kablovski ulaz): 1/1(uobičajena upotreba za zemaljski signal)/2 | |
| CI+(1.4) | |
| HDMI (High Frame Rate) | 4K 120 Hz (za HDMI 1/2/3/4) |
| Podrška za HDMI A / Return Ch. | |
| eARC | da (HDMI 3) |
| HDMI brzi priključak | |
| Anynet+ (HDMI-CEC) | |
| TV na mobilni uređaj – preslikavanje | |
| Mobilni uređaj na TV – preslikavanje, DLNA | |
| TV Initiate Mirroring | |
| Tap View | |
| Video komunikacija | Google Duo |
| SmartThings Hub | |
| Multi-View | do 2 video-zapisa |
| Sound Wall | |
| Podrška za moblinu kameru | |
| 360 Video plejer | |
| Podrška za 360 kameru | |
| Laka instalacija | |
| App Casting | |
| TV zvuk na mobilni uređaj | |
| Preslikavanje zvuka | |
| Ambijentalni režim+ | |
| Wireless Dex | |
| Cloud servis | Microsoft 365 |
| Smart TV mogućnosti | |
| Bixby: američki engleski, britanski engleski, indijski engleski, korejski, francuski, nemački, italijanski, španski, brazilski portugalski (opcije variraju u zavisnosti od jezika) | |
| Glasovna interakcija na daljinu | |
| Multi glasovni asistent: da (GB, DE, FR, IT, ES, AT, IE) | |
| Google asistent: da (GB, FR, DE, IT, ES, SE) | |
| Rad sa Google asistentom: da (samo za GB, FR, DE, IT, ES, AT, DK, IE, NL, NO, SE) | |
| Rad sa Alexom: da (samo za GB, FR, DE, IT, ES, AT, IE) | |
| TV Plus: da (GB, FR, DE, IT, ES, CH, AT, NL, SE, NO, DK, FI, PT, IE, BE, LU) | |
| Web pretraživač | |
| Podrška za SmartThings aplikaciju | |
| SmartThings | |
| Univerzalni vodič: da (GB, FR, DE, IT, ES) | |
| Media Home | |
| Game | |
| Auto Game režim | |
| Game Motion Plus | |
| Dynamic Black EQ | |
| Okružujući zvuk | |
| Super Ultraširoki prikaz igre | |
| FreeSync Premium Pro | |
| Mini Map Zoom | |
| HGiG | |
| Detekcija osvetljenosti/boje | |
| Automatsko pretraživanje kanala | |
| Natpis (titlovi) | |
| Connect Share™ (HDD) | |
| ConnectShare™ (USB 2.0) | |
| EPG | |
| Produženi PVR | da (Belgija, Holandija, Luksemburg, UK, Irska, Španija, Portugalija, Andora, Švedska, Danska, Norveška, Finska, Island, Francuska, Nemačka, Austrija, Švajcarska) |
| OSD jezik | 27 evropskih jezika + ruski jezik (samo kod povezivanja na Network u EE, LV, LT) |
| Slika u slici | |
| Ugrađeni BT HID | |
| USB HID podrška | |
| Teletext (TTX) | |
| Pomeranje vremena | da (Belgija, Holandija, Luksemburg, UK, Irska, Španija, Portugalija, Andora, Švedska, Danska, Norveška, Finska, Island, Francuska, Nemačka, Austrija, Švajcarska) |
| IPv6 podrška | |
| MBR podrška | |
| Eko senzor | |
| Energetska klasa | F |
| Potrošnja energije | 96 kWh/1000 h |
| VESA standard | 400 x 300 |
| Dimenzije sa postoljem | 1451,7 x 897,5 x 290,2 mm |
| Dimenzije bez postolja | 1451,7 x 831,8 x 25,7 mm |
| Težina sa postoljem | 22,3 kg |
| Težina bez postolja | 21,4 kg |
| Boja | titan siva |
- Model:
- SAMSUNG QE65Q70BATXXH
- Naziv i vrsta robe:
- TELEVIZOR
- Uvoznik:
- Tehnomedia Centar d.o.o.
- Zemlja porekla:
- Madjarska
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.