- Šifra
- 96031
- Brand
- SAMSUNG
- Energetski razred:
-
- Informacioni list
- Tehnologija ekrana
- QLED
- Dijagonala ekrana
- 65" [ 165 cm ]
- Rezolucija ekrana
- 3840 x 2160 (4K)
- Osvežavanje ekrana
- 50 Hz
- Smart
- da
- Operativni sistem
- Tizen
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| Samsung QLED televizor QE65Q60CAUXXH Smart 4K | |
| Veličina ekrana | 65" (165 cm) |
| Rezolucija ekrana | 3840 x 2160 UHD 4K |
| Vrsta ekrana | QLED |
| Refresh Rate | 50 Hz |
| Operativni sistem | Tizen |
| Smart TV | da |
| Android | ne |
| Digitalni tjuner | DVB-T2/C/S2 x 2 |
| Analogni tjuner | da |
| Slika | |
| grafički procesor: Quantum Processor Lite 4K | |
| proširen prostor boja | |
| HDR (High Dynamic Range): Quantum HDR | |
| HDR 10+: sertifikat (Adaptive HDR10+) | |
| AI Upscale | |
| HLG (Hybrid Log Gamma) | |
| kontrast: Dual LED | |
| boja: 100% opseg boja | |
| mikro zatamnjenje: Supreme UHD zatamnjenje | |
| povećanje kontrasta | |
| režim filma | |
| Motion tehnologija: Motion Xcelerator | |
| Picture Clarity (jasnoća slike) | |
| Smart kalibracija: osnovno | |
| Filmmaker režim (FMM) | |
| Zvuk | |
| Izlaz za zvuk (RMS): 20 W | |
| Tip zvučnika: 2 CH | |
| Prilagodljiv zvuk | |
| Zvuk koji prati pokret: OTS Lite | |
| Q-Simfonija | |
| Opis prethodnog odabira zvuka | |
| Multiroom Link | |
| Blutooth Audio | |
| Dual Audio pordrška (Bluetooth) | |
| Buds Auto Switch | |
| WiFi5 | |
| Bluetooth 5.2 | |
| LAN | |
| Priključci | |
| HDMI x 3 | |
| USB x 2 | |
| RJ-45 LAN | |
| Digitalni Audio izlaz (optički) | |
| RF ulaz (zemaljski / kablovski ulaz): 1/1(uobičajena upotreba za zemaljski signal)/1 | |
| CI+(1.4) | |
| Anynet+ (HDMI-CEC) | |
| HDMI Audio Return Channel | eARC/ARC |
| TV na mobilni, mobilni na TV, TV inicira preslikavanje, TV zvuk na mobilni, preslikavanje zvuka, bežični TV uključen | |
| Tap View | |
| Video komunikacija | Google meet |
| Multi-View | do 2 video-zapisa |
| Sound Wall | |
| Pokretanje aplikacije (App Casting) | |
| Ambient Mode | |
| Wireless DEX | |
| Cloud services | Microsoft 365 |
| NFT | |
| Smart TV mogućnosti | |
| Bixby: Bixby: američki engleski, britanski engleski, indijski engleski, korejski, francuski, nemački, italijanski, španski, brazilski portugalski (opcije variraju u zavisnosti od jezika) | |
| Web browser | |
| SmartThings | |
| Media Home | |
| Game | |
| Auto Game režim | |
| Game Motion Plus | |
| ultraširoki prikaz igre | |
| Mini Map Zoom | |
| HGiG | |
| Detekcija osvetljenosti/boje | |
| Natpis (titlovi) | |
| Connect Share™ | |
| EPG | |
| OSD jezik | 27 evropskih jezika + ruski jezik (samo u EE, LV, LT) |
| Teletext (TTX) | |
| MBR podrška | |
| Eko senzor | |
| Energetska klasa | E |
| Potrošnja energije | 73 kWh/1000 h |
| Napajanje | AC 220 - 240 V ~ 50/60 Hz |
| VESA standard | 400 x 300 |
| Dimenzije sa postoljem | 1450,9 x 872,2 , 274 mm |
| Dimenzije bez postolja | 1450,9 x 831,4 , 25,7 mm |
| Težina sa postoljem | 21,3 kg |
| Težina bez postolja | 20,9 kg |
| Boja | crna (Black) |
- Model:
- SAMSUNG QE65Q60CAUXXH
- Naziv i vrsta robe:
- TELEVIZOR
- Uvoznik:
- Tehnomedia centar doo
- Zemlja porekla:
- Slovacka
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.