- Šifra
- 31617
- Brand
- SAMSUNG
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
Samsung 3D LED televizor UE-32EH6030 | |
| Dijagonala ekrana | 32"/81 cm |
| Format slike | 16:9 |
| Rezolucija | 1920 x 1080 |
| Wide Color Enhancer Plus | |
| Digital Noise Filter | |
| Clear Motion Rate | 200 Hz |
| Audio | |
| Dolby | Dolby Digital Plus / Dolby Pulse |
| SRS | SRS TheaterSound HD |
| dts 2.0 + Digital out | |
| Zvučnici (RMS) | 10W x 2 |
| ConnectShare™ (USB 2.0) | Movie |
| Game mode | |
| Allshare (Powered by DLNA) | |
| Tuner | |
| DTV Tuner | DVB-T2 / C |
| Analogni Tuner | |
| EPG | |
| Channel List USB-Clone | |
| CI+ | |
| Teletext | 1000 strana |
| 3D Converter | |
| 3D sound | |
| Priključci | |
| HDMI x 2 | |
| USB x 1 | |
| Priključak za slušalice x 1 | |
| Komponentni ulaz (Y/Pb/Pr) x 1 | |
| Kompozitni ulaz (AV) x 1 | |
| Scart x 1 | |
| RF ulaz x 1 | |
| Ethernet (LAN) x 1 | |
| Potrošnja u radu/stand-by | 31 W / 0,5 W |
| Dimenzije sa postoljem (Š x V x D) | 73,94 x 49,86 x 19,16 cm |
| Težina | 6,3 kg |
- Model:
- SAMSUNG EU32EH6030
- Naziv i vrsta robe:
- TELEVIZOR
- Uvoznik:
- Zemlja porekla:
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.