- Šifra
- 31124
- Brand
- SAMSUNG
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
Samsung LED televizor UE-32EH4003 | |
| Tip panela | LED |
| Serija | 4 |
| Dijagonala ekrana | 32" (80 cm) |
| Rezolucija | 1366 x 768 |
| Poboljšanje slike | HyperReal Engine |
| Frekvencija osvežavanja | 50 Hz CMR |
| Dinamički kontrast | Mega |
| Digitalni filter buke | |
| Unapređivanje boja | Wide Color Enhancer Plus |
| Audio | |
| Izlazna snaga zvučnika | 5 W X 2 |
| Dolby | Dolby Digital Plus / Dolby Pulse |
| SRS TheaterSound | |
| DTS 2.0 + digitalni izlaz | |
| Tip zvučnika | na dole |
| Automatsko izjednačavanje tona | |
| Smart pogodnosti | |
| ConnectShare (USB2.0) | Movie |
| Game Mode | |
| Slika u slici | 1 Tuner PIP |
| OSD jezik | 29 Evropskih jezika |
| Tjuner | |
| DTV tjuner | DVB-T/C |
| Integrisani HD tjuner | |
| Analogni tjuner | |
| CI+ | |
| EPG za 8 dana | |
| Kloniranje liste kanala na USB uređaj | |
| Automatsko pretraživanje kanala | |
| Teletext od 1000 stranica | |
| Ulazi/izlazi | |
| 2 x HDMI | |
| USB | |
| PC ulaz preko HDMI-a | |
| Scart | |
| RF ulaz | |
| CI slot | |
| Automatsko isključivanje | |
| Sat i On/Off tajmer | |
| Sleep tajmer | |
| Potrošnja struje u Stand-by režimu | manje od 1 W |
| Model daljinskog upravljača | TM1240 |
| Boja | crna |
- Model:
- SAMSUNG 32EH4003
- Naziv i vrsta robe:
- TELEVIZOR
- Uvoznik:
- Zemlja porekla:
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.