PHILIPS 65PUS8400/12
Dodaj u listu želja
Šifra
126039
Brand
PHILIPS
Energetski razred:
d
Informacioni list
Tehnologija ekrana
QLED
Dijagonala ekrana
65" [ 165 cm ]
Rezolucija ekrana
3840 x 2160 (4K)
Osvežavanje ekrana
60 Hz
Smart
da
Operativni sistem
Titan OS
Artikal nije dostupan za kupovinu na sajtu
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
Philips QLED televizor 65PUS8400/12 Smart 4K
Dijagonala ekrana65" (165 cm)
Rezolucija ekrana4K Ultra HD 3840 x 2160 pix
Tehnologija ekranaQLED
Operativni sistemTITAN OS
Količina memorije (fleš)8 GB
Smart TVda
Androidne
TjunerDVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
HEVC podrška
Analogni tjunerda
Ambilight funkcije
Ambilight Suite
režim za gejming
prilagođava se boji zida
režim Lounge Light
Ambilight verzija3-strana
Slika
osvežavanje: 60 Hz
procesor: Pixel Precise Ultra HD
HLG
HDR10
HDR10+ kompatibilnost
Zvuk
2.0 kanala
Izlazna snaga (RMS): 20 W (2 x 10 W)
Dolby Atmos, DTS:X, Dolby Digital
Dolby Atmos za slušalice
osnovna zvučna mašina
Bass Reflex zvučnik punog opsega (FR01A)
WiFi 802.11ac, 2x2, dva opsega
Bluetooth 5.2
LANda
Priključci
3 x HDMI 2.0
2 x USB 2.0
1 x RF
1 x SAT
1 x RJ-45
1 x optički audio
1 x 3,5 mm izlaz za slušalice
1 x CI+
EasyLink (HDMI-CEC)
HDCP 2.3da, na svim HDMI portovima
HDMI ARCHDMI 1
HDMI 2.1 funkcije
podrška za eARC / VRR / ALLM
eARC na HDMI 1
EasyLink 2.0
spoljna postavka preko korisničkog interfejsa TV-a
HDMI-CEC za Philips TV/SB
Smart
SmartTV aplikacije: Amazon Prime Video, Disney+, Netflix, YouTube, NFT aplikacija, HBO, BBC iplayer
HbbTV
glasovni pomoćnik: RC sa mikrofonom, Alexa podržana, Podrška za Google Home
Smart Home doživljaj: MATTER, Control4, podrška za Apple Home
traka za kontrolu igranja: Gamebar 2.0
TTS podrška
Igranje
ALLM
HDMI VRR
Podržani formati
video: AVI, MKV, HEVC, H.264/MPEG-4 AVC, MPEG1, MPEG2, MPEG4, VP9, HEVC (H.265), AV1
audio: MP3, WAV, AAC, FLAC
titl: SRT, SMI, SSA, SUB, ASS, TXT
foto: PEG, GIF, PNG, BMP, HEIF
Teletekst1000 stranica hiperteksta
Energetska klasaD
Potrošnja električne energije63 kWh/1000h
NapajanjeAC 100–240 V, 50/60 Hz
VESA standard400 x 300
Dimenzije sa postoljem1446 x 901 x 302 mm
Dimenzije bez postolja1446 x 838 x 90 mm