- Šifra
- 41583
- Brand
- PHILIPS
- Dijagonala ekrana
- 65" [ 165 cm ]
- Rezolucija ekrana
- 3840 x 2160 (4K)
- Smart
- da
- DVB-T2
- da
- DVB-S2
- da
- DVB-S
- da
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| Philips LED televizor 65PUS7101/12 Smart | |
| Philips 4K Ultra HD Android televizor | |
| Veličina ekrana | 65" (165cm) |
| Rezolucija | 4K - Ultra HD (3840 x 2160) |
| Tip ekrana | LCD |
| Pozadinsko osvetljenje | LED |
| Osvetljenje | 400cd/m² |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Procesor | Quad Core , 16 GB interne memorije |
| Android | 5.1 (Lollipop) |
| Tjuner | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Video | |
| signal: NTSC, PAL, SECAM | |
| formati: AVI, MKV, H264/MPEG-4 AVC, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, WMV9/VC1, JPEG, HEVC | |
| tehnologije: Perfect Natural Motion, Micro Dimming Pro, Ultra Resolution, Pixel Precise Ultra HD | |
| Audio | |
| zvučnici: 2 x 15 W RMS | |
| formati: AAC, MP3, WMA, WAV, WMA-PRO | |
| tehnologije: Clear Sound, Smart Sound, DTS Premium Sound, Triple Ring Technology | |
| Integrisani Wi-Fi, Dual Band | |
| Konekcije | |
| RJ-45 (Ethernet LAN) | |
| 4 x HDMI | |
| 3 x USB 2.0 | |
| SCART | |
| Komponentni YPbPr (3x RCA) | |
| antenski 1x IEC75 (75Ω), 1x F tip | |
| audio ulaz 3,5 mm, 2 x RCA | |
| audio izlaz 3,5 mm, S/PDIF optički | |
| Snimanje sadržaja na spoljnu USB memoriju | |
| Elektronski TV vodič | |
| Net TV | |
| Online prodavnice video sadržaja | |
| Lounge light mod | |
| Reprodukovanje sadržaja sa USB memorije | |
| Ambilight Spectra 3 | |
| Game mode | |
| Internet browser | |
| Skype™ | |
| YouTube | |
| HbbTV | |
| Spotify | |
| Open browser | |
| Google Play™ | |
| Titlovi | SRT, SUB, SMI, SSA, TXT, AAS |
| Teletekst | Hypertext, 1.000 strana |
| Energetska efikasnost | A |
| VESA standard | 400 x 200 |
| Dimenzije sa postoljem | 145,3 x 91,3 x 25,4 cm |
| Masa sa postoljem | 27,8 kg |
| Boja | srebrna |
- Model:
- PHILIPS 65PUS7101/12
- Naziv i vrsta robe:
- TELEVIZOR
- Uvoznik:
- Zemlja porekla:
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.