- Šifra
- 94147
- Brand
- PHILIPS
- Energetski razred:
-
- Informacioni list
- Tehnologija ekrana
- OLED
- Dijagonala ekrana
- 55" [ 140 cm ]
- Rezolucija ekrana
- 3840 x 2160 (4K)
- Osvežavanje ekrana
- 120 Hz
- Smart
- da
- Operativni sistem
- Android
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| Philips OLED televizor 55OLED807/12 120HZ AMBILIGHT Smart 4K | |
| Dijagonala | 55" (140 cm) |
| Rezolucija | 3840 x 2160 4K Ultra HD OLED |
| Matična brzina osvežavanja | 120 Hz |
| Procesor | Quad Core |
| Količina memorije (fleš) | 16 GB |
| Smart TV | da |
| OS | Android TV™ 11 (R) |
| DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 | |
| Video plejbek | |
| PAL | |
| SECAM | |
| HEVC podrška | |
| Ambilight verzija | nova generacija, 4-strani |
| Ambilight funkcije | |
| ugrađen Ambilight+Hue | |
| Ambilight muzika | |
| režim za igre | |
| prilagođava se boji zida | |
| Longe režim | |
| AmbiWakeup | |
| AmbiSleep | |
| Philips Wireless Home Speakers | |
| Ambilight Aurora | |
| Ambilight početna animacija | |
| Slika | |
| procesor slike: P5 AI Perfect Picture Engine | |
| široka gama boja 99% DCI/P3 | |
| Dolby Vision | |
| Perfect Natural Motion | |
| Micro Dimming Perfect | |
| A.I. PQ režim | |
| Podrška za CalMAN | |
| HDR10+ prilagodljivo | |
| režim IMAX Enhanced | |
| režim Filmmaker | |
| Zvuk | |
| 2.1 kanala | |
| izlazna snaga: 70 W (RMS) | |
| 10 W x 4 srednjetonca/visokotonca, niskotonac od 30 W | |
| Dolby Atmos | |
| DTS-HD (M6) | |
| Dolby Digital MS12 V2.5 | |
| AC-4 | |
| A.I. Sound | |
| Clear Dialogue | |
| Dolby Atmos | |
| Dolby Bass Enhancement | |
| Dolby Volume Leveler | |
| noćni režim | |
| A.I. EQ | |
| DTS Play-Fi | |
| Mimi personalizovanje zvuka | |
| kalibracija prostorije | |
| Wi-Fi 802.11ac, 2x2, dva opsega | |
| Bluetooth 5.0 | |
| LAN | |
| Priključci | |
| HDMI x 4 | |
| USB x 3 | |
| Satelitski priključak | |
| RJ-45 | |
| Digitalni audio izlaz (optički) | |
| Izlaz za slušalice | |
| Priključak za uslugu | |
| CI+ | |
| Audio Return Channel | |
| HDMI ARC | da, za sve portove |
| Brzina prenosa podataka maks. 48 Gb/s | |
| eARC na HDMI 2 | |
| Podrška za eARC / VRR / ALLM | |
| HDCP 2.3 | da, na svim HDMI portovima |
| EasyLink (HDMI-CEC) | |
| prosleđivanje komandi daljinskog upravljanja | |
| sistemska kontrola zvuka | |
| stanje mirovanja sistema | |
| pokretanje jednim pritiskom na dugme | |
| Unapred instalirane aplikacije | |
| Google Play Movies | |
| Google pretraga | |
| YouTube | |
| BBC iplayer | |
| Netflix | |
| Amazon Prime Video | |
| Disney+ | |
| Aplikacija Fitness | |
| Spotify | |
| Apple TV | |
| YouTube Music | |
| Gaming cloud | |
| Geforce Now | |
| Stadia | |
| Igranje | |
| HDMI VRR | |
| ALLM | |
| HGiG | |
| Nvidia G-Sync kompatibilnost | |
| AMD FreeSync Premium | |
| Dolby Vision igra | |
| Smart TV funkcije | |
| interaktivna televizija: HbbTV | |
| pauziranje TV programa | |
| USB snimanje | |
| daljinski upravljač: sa glasovnom funkcijom, sa osvetljenim tasterima | |
| ugrađen Google Assistant | |
| RC sa mikrofonom | |
| Alexa podržana | |
| Elektronski TV vodič za 8 dana | |
| Teletekst | 1000 stranica hiperteksta |
| Oznaka jačine signala | |
| Automatski tajmer za isključivanje | |
| Svetlosni senzor | |
| Isključivanje ekrana (za radio) | |
| Eco režim | |
| Energetska klasa | G |
| Potrošnja energije | 84 kWh/1000 h |
| Napajanje | AC 220–240 V, 50/60 Hz |
| VESA standard | 300 x 300 |
| Dimenzije sa postoljem | 1225,4 x 771,0 x 236,0 mm |
| Dimenzije bez postolja | 1225,4 x 701,4 x 68,0 mm |
| Težina sa postoljem | 21,4 kg |
| Težina bez postolja | 18,3 kg |
| Boja | siva |
| Dodatna oprema | |
| vodič za brzi početak | |
| brošura sa pravnim i bezbednosnim podacima | |
| kabl za napajanje | |
| stalak za sto | |
| daljinski upravljač | |
| 2 baterije veličine AAA | |
- Model:
- PHILIPS 55OLED807/12 120HZ AMBILIGHT
- Naziv i vrsta robe:
- TELEVIZOR
- Uvoznik:
- Zemlja porekla:
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.