- Šifra
- 141534
- Brand
- PHILIPS
- Energetski razred:
-
- Informacioni list
- Tehnologija ekrana
- LED
- Dijagonala ekrana
- 50" [ 127 cm ]
- Rezolucija ekrana
- 3840 x 2160 (4K)
- Osvežavanje ekrana
- 60 Hz
- Smart
- da
- Operativni sistem
- Titan OS
| Philips LED televizor 50PUS7000/12 Smart 4K | |
| Dijagonala ekrana | 50" (127 cm) |
| Rezolucija ekrana | 4K UHD 3840 x 2160 pix |
| Tehnologija ekrana | LED |
| Operativni sistem | TITAN OS |
| Količina memorije (fleš) | 8 GB |
| Smart TV | da |
| Android | ne |
| Tjuner | DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 |
| Analogni tjuner | da |
| Slika | |
| brzina osvežavanja - 60 Hz | |
| procesor slike - Pixel Precise Ultra HD | |
| Poboljšane karakteristike slike - Crystal Clear, ECO, Igra, Kućni bioskop, Monitor, Micro Dimming, Lično, Pixel Precise Ultra HD, Ultra Resolution | |
| HDR10 | |
| HDR 10+ kompatibilnost | |
| HLG | |
| Zvuk | |
| 2.0 kanala | |
| izlazna snaga (RMS) - 20 W | |
| 2 zvučnika punog opsega od po 10 W | |
| poboljšanje zvuka - Režim AVL, Svi stilovi zvuka, Bass Enhancement, Dolby Atmos, Dolby Media Intelligence, Zabava, Izjednačivač, Slušni profil, Night Mode, Lično, Pojačavanje vokala, DTS-X | |
| funkcije slušalica - Dolby Atmos za slušalice | |
| zvučna mašina - IntelliSound | |
| glavni zvučnik - Bass Reflex zvučnik punog opsega (FR01A) | |
| Wi-Fi 802.11ac 2x2 | |
| Bluetooth 5.2 | |
| LAN | da |
| Priključci | |
| 3 x HDMI | |
| 2 x USB | |
| 1 x RF | |
| 1 x sat | |
| 1 x RJ-45 | |
| 1 x digital audio out | |
| 1 x 3,5 mm izlaz za slušalice | |
| 1 x CI | |
| HDCP 2.3 | da, na svim HDMI portovima |
| HDMI ARC | da na HDMI1 |
| HDMI 2.1 funkcije | |
| eARC na HDMI 1 | |
| podrška za eARC / VRR / ALLM | |
| EasyLink 2.0 | |
| Smart | |
| Glasovni pomoćnik - Alexa podržana, Podrška za Google Home | |
| SmartTV app - Disney+, HBO, Netflix, YouTube, Amazon Prime Video, BBC iplayer, NFT | |
| MATTER | |
| Control4 | |
| Podrška za Apple Home | |
| Gamebar 2.0 | |
| TTS podrška | |
| Igranje | |
| ALLM | |
| HDMI VRR | |
| Oznaka jačine signala | |
| Teletekst | 1000 stranica hiperteksta |
| HEVC podrška | |
| Podržani formati | |
| video - AVI, MKV, HEVC, H.264/MPEG-4 AVC, MPEG1, MPEG2, MPEG4, VP9, HEVC (H.265), AV1 | |
| audio - MP3, WAV, AAC, FLAC | |
| foto - JPEG, GIF, PNG, BMP, HEIF | |
| titl - SRT, SMI, SSA, SUB, ASS, TXT | |
| Funkcije za uštedu energije | |
| automatski tajmer za isključivanje | |
| svetlosni senzor | |
| Eco režim | |
| isključivanje ekrana (za radio) | |
| Energetska klasa | E |
| Potrošnja električne energije | 53 kWh/1000h |
| VESA standard | 200 x 100 |
| Dimenzije sa postoljem | 1111 x 670 x 256 mm |
| Dimenzije bez postolja | 1111 x 649 x 88 mm |
| Težina sa postoljem | 8,07 kg |
| Težina bez postolja | 7,92 kg |
| Boja | crna |
| Pakovanje | |
| 2 baterije veličine AAA | |
| kabl za napajanje | |
| stalak za sto | |
| daljinski upravljač | |
| vodič za brzi početak | |
| brošura sa pravnim i bezbednosnim podacima | |
- Model:
- PHILIPS 50PUS7000/12
- Naziv i vrsta robe:
- TELEVIZOR
- Uvoznik:
- KIM-TEC d.o.o.
- Zemlja porekla:
- Kina
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.