- Šifra
- 54069
- Brand
- PHILIPS
- Dijagonala ekrana
- 50" [ 127 cm ]
- Rezolucija ekrana
- 3840 x 2160 (4K)
- Smart
- da
- DVB-T2
- da
- DVB-S2
- da
- DVB-S
- da
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| Philips DLED televizor 50PUS6703/12 Smart 4K | |
| Dijagonala ekrana | 50" (127 cm) |
| Ekran | Direct LED |
| Rezolucija | 3840 x 2160 pix 4K (Ultra HD) |
| Forma ekrana | ravan |
| Odnos starnica | 16:9 |
| 3D tehnologija | ne |
| Smart TV | da |
| Quad Core procesor | |
| Android | ne |
| Tjuneri | DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 |
| Podrška za MPEG | MPEG2, MPEG4 |
| Reprodukcija videozapisa | NTSC, PAL, SECAM |
| Slika | |
| Micro Dimming | |
| Frekvencija: 1100 PPI | |
| Pixel Precise Ultra HD | |
| Ultra Resolution | |
| Zvuk | |
| izlazna snaga (RMS): 20 W | |
| Incredible Surround | |
| Clear Sound | |
| Auto. ujed. Zvuka | |
| Smart Sound | |
| Formati reprodukcije | |
| video: AVI, MKV, H264/MPEG-4 AVC, MPEG-1/2/4, WMV9/VC1, HEVC (H.265), VP9 | |
| audio: AAC, MP3, WAV, WMA (v2 do v9.2), WMA-PRO (v9 i v10) | |
| titlovi: SMI, SRT, SUB, TXT, AAS | |
| slike: JPEG, BMP, GIF, PNG | |
| Wi-Fi 11n 2x2 integrisan | |
| LAN | |
| Priključci | |
| Antena IEC75, satelitski | |
| 3 x HDMI | |
| 2 x USB | |
| komponentni (YPbPr) | |
| RJ45 | |
| digitalni audio izlaz (optički) | |
| izlaz za slušalice | |
| Audio L/R in | |
| CI+ | |
| Smart TV | |
| HbbTV, netflix | |
| MultiRoom klijent | |
| SimplyShare | |
| Web pregledač | |
| Social TV | |
| TV na zahtjev | |
| Youtube | |
| USB snimanje | |
| EPG | |
| Indikator jačine signala | |
| Teletekst | Hipertekst od 1000 stranica |
| Energetska klasa | A |
| Godišnja potrošnja energije | 109 kWh |
| VESA standard | 200 x 200 |
| Dimenzije sa postoljem | 1128,4 x 695,3 x 231,4 mm |
| Dimenzije bez postolja | 1128,4 x 663,0 x 83,2 mm |
| Težina sa postoljem | 13,3 kg |
| Težina bez postolja | 12,8 kg |
| Boja | tamno srebrna |
- Model:
- PHILIPS 50PUS6703/12
- Naziv i vrsta robe:
- TELEVIZOR
- Uvoznik:
- Zemlja porekla:
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.