- Šifra
- 51315
- Brand
- PHILIPS
- Dijagonala ekrana
- 49" [ 124 cm ]
- Rezolucija ekrana
- 3840 x 2160 (4K)
- Smart
- da
- DVB-T2
- da
- DVB-S2
- da
- DVB-S
- da
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| Philips LED televizor 49PUS7503/12 Smart 4K | |
| Veličina ekrana | 49" (124 cm) |
| Rezolucija | 3840 x 2160 4K Ultra HD |
| Tip ekrana | LCD |
| Forma ekrana | ravan |
| Odnios stranica | 16:9 |
| 3D tehnologija | ne |
| Smart TV | da |
| Interna memorija | 16 GB |
| Quad Core procesor | |
| Android | Android Nougat |
| Tjuneri | DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 |
| Podrška za MPEG | MPEG2, MPEG4 |
| Reprodukcija videozapisa | NTSC, PAL, SECAM |
| Video | |
| Osvezenje: 1700 PPI | |
| P5 Perfect Picture Engine | |
| Micro Dimming Pro | |
| Audio | |
| Izlazna snaga (RMS): 25 W | |
| Smart Sound | |
| DTS Studio Sound | |
| DTS TruSurround | |
| Formati reprodukcije | |
| video: AVI, MKV, H264/MPEG-4 AVC, MPEG-1/2/4, WMV9/VC1,HEVC (H.265), VP9 | |
| audio: AAC, MP3, WAV, WMA (v2 do v9.2), WMA-PRO (v9 i v10) | |
| slike: JPEG, BMP, GIF, PNG | |
| titlovi: SRT, SUB, TXT, SMI | |
| WiFi integrisan | |
| Priključci | |
| HDMI x 4 | |
| USB x 2 | |
| YPbPr x 1 | |
| CI+ | |
| Digitalni audio izlaz (optički) | |
| Izlaz za slušalice | |
| EasyLink (HDMI-CEC) | |
| Google Play, Google pretraživanje, Youtube | |
| SimplyShare, HbbTV, Browser, HbbTV, VoD | |
| PVR | |
| EPG | |
| Teletekst | |
| VESA standard 200 x 200 | |
| Dimezije sa postoljem | 1106,6 x 792,9 x 266,3 mm |
| Dimezije bez postolja | 1106,6 x 732,9 x 68,2 mm |
| Težina sa postoljem | 14,2 kg |
| Težina bez postolja | 13,4 kg |
| Boja | tamno srebrna |
- Model:
- PHILIPS 49PUS7503/12
- Naziv i vrsta robe:
- TELEVIZOR
- Uvoznik:
- Zemlja porekla:
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.