- Šifra
- 52051
- Brand
- PHILIPS
- Dijagonala ekrana
- 43" [ 109 cm ]
- Rezolucija ekrana
- 3840 x 2160 (4K)
- Smart
- da
- DVB-T2
- da
- DVB-S2
- da
- DVB-S
- da
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| Philips LED televizor 43PUS7303/12 Smart 4K | |
| Dijagonala ekrana | 43" (108 cm) |
| Rezolucija ekrana | UHD 3840 x 2160 pix |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Forma ekrana | ravan |
| Ambilight tehnologija | da |
| 3D tehnologija | ne |
| Smart TV | da |
| Quad Core procesor | |
| Kapacitet memorije | 16 GB |
| Android OS | Nougat |
| Tjuner | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Reprodukcija videozapisa | NTSC, PAL, SECAM |
| Slika | |
| P5 Perfect Picture Engine | |
| 600 PPI | |
| Ultra Resolution | |
| Micro Dimming Pro | |
| Zvuk | |
| Izlazna snaga (RMS): 20 W | |
| Smart Sound | |
| DTS-HD Premium Sound | |
| kompatibilnost s Dolby Atmos | |
| DTS Studio Sound | |
| DTS TruSurround | |
| Formati reprodukcije | |
| video: AVI, MKV, H264/MPEG-4 AVC, MPEG-1/2/4, WMV9/VC1, HEVC (H.265), VP9 | |
| audio: AAC, MP3, WAV, WMA (v2 do v9.2), WMA-PRO (v9 i v10) | |
| slike: JPEG, BMP, GIF, PNG | |
| titlovi: SMI, SRT, SUB, TXT | |
| Wi-Fi 11n 2x2 integrisani | |
| Priključci | |
| 4 x HDMI | |
| 2 x USB | |
| 1 x komponentni (YPbPr) | |
| Common Interface Plus (CI+) | |
| Digitalni audio izlaz (optički) | |
| Antena IEC75 | |
| Satelitski priključak | |
| Ethernet-LAN RJ-45 | |
| L/D audio ulaz | |
| Izlaz za slušalice | |
| Prethodno instalirane aplikacije | |
| Google Play Movies | |
| Google Play Music | |
| Google pretraživanje | |
| YouTube | |
| MultiRoom klijent | |
| SimplyShare | |
| USB snimanje | |
| USB reprodukcija | |
| Elektroniski vodič kroz programe | |
| Indikator jačine signala | |
| Hipertekst od 1000 stranica | |
| Energetska klasa | A |
| EU energetska oznaka, snaga | 71 W |
| Potrošnja energije | 104 kWh/god |
| Napajanje | 220 - 240 V, 50/60 Hz |
| Vesa standard | 200 x 200 |
| Dimenzije (ŠxVxD) | |
| bez postolja: 971,3 x 573,5 x 77,3 mm | |
| sa postoljem: 971,3 x 627,2 x 223,8 mm | |
| Težina | |
| bez postolja: 8,7 kg | |
| sa postoljem: 9,3 kg | |
| Boja | srebrna |
- Model:
- PHILIPS 43PUS7303/12
- Naziv i vrsta robe:
- TELEVIZOR
- Uvoznik:
- Zemlja porekla:
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.