- Šifra
- 58295
- Brand
- PHILIPS
- Dijagonala ekrana
- 43" [ 109 cm ]
- Rezolucija ekrana
- 1920 x 1080 (Full HD)
- Smart
- da
- DVB-T2
- da
- DVB-S2
- da
- DVB-S
- da
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| Philips LED televizor 43PFS5823/12 Smart | |
| Dijagonala ekrana | 43" (109 cm) |
| Rezolucija | 1920 X 1080 pix Full HD |
| Forma ekrana | ravan |
| Odnos stranica | 16:9 |
| 3D tehnologija | ne |
| Operativni sistem | Saphi |
| Quad Core Procesor | |
| Smart TV | Da |
| Android | Ne |
| Osvetljenje | 250 cd/m2 |
| Osvežavanje | 500 PPI |
| Ugao gledanja (H/V) | 178°/178° |
| Digitalni tjuner | DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 |
| Analogni tjuner | Da |
| Slika | Pixel Plus HD |
| Zvuk | |
| Izlazna snaga (RMS): 20 W (10 W + 10 W) | |
| Incredible Surround | |
| Clear Sound | |
| Kontrola basova | |
| Smart Sound | |
| Formati reprodukcije | |
| Video: AVI, MKV, H264/MPEG-4 AVC, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, WMV9/VC1, HEVC (H.265), VP9. | |
| Audio: AAC, MP3, WAV, WMA (v2 do v9.2). | |
| Slika: JPEG, BMP, GIF, PNG | |
| titlovi: SMI, SRT, SSA, SUB, TXT, ASS | |
| Wi-Fi (ugrađen) | |
| LAN | |
| Priključci | |
| HDMI x 2 | |
| USB 2.0 x 2 | |
| RJ-45 | |
| Common Interface Plus (CI+) | |
| Digitalni audio izlaz (optički) | |
| Antena IEC75 | |
| Satelitski priključak | |
| Izlaz za slušalice | |
| Aplikacije, HbbTV, Social TV, Youtube | |
| PVR | |
| Pause TV | |
| Programiranje automatskog isključivanja | |
| Eco način rada | |
| Slika bez zvuka (za radio) | |
| Energetska klasa | A++ |
| Godišnja potrošnja energije | 55 kWh |
| VESA satandard | 200 x 200 |
| Dimenzije bez postolja | 969,6 x 562,5 x 78,5 mm |
| Dimenzije sa postoljem | 969,6 x 584 x 218,1 mm |
| Težina bez postolja | 7,2 kg |
| Težina sa postoljem | 7,3 kg |
| Boja | srebrna |
- Model:
- PHILIPS 43PFS5823/12
- Naziv i vrsta robe:
- TELEVIZOR
- Uvoznik:
- Zemlja porekla:
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.