- Šifra
- 52048
- Brand
- PHILIPS
- Dijagonala ekrana
- 43" [ 109 cm ]
- Rezolucija ekrana
- 1920 x 1080 (Full HD)
- Smart
- da
- DVB-T2
- da
- DVB-S2
- da
- DVB-S
- da
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| Philips LED televizor 43PFS5803/12 Smart | |
| Dijagonala ekrana | 43" (108 cm) |
| Rezolucija ekrana | Full HD 1920 x 1080 pix |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Forma ekrana | ravan |
| 500 Picture Performance Index | |
| Pixel Plus HD tehnologija | |
| 3D tehnologija | ne |
| Smart TV | da |
| Android | ne |
| Tjuner | DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 |
| Zvuk | |
| Izlazna snaga (RMS): 20 W | |
| Incredible Surround | |
| Clear Sound | |
| Auto. ujed. zvuka | |
| Kontrola basova | |
| Smart Sound | |
| Formati reprodukcije | |
| video: AVI, MKV, H264/MPEG-4 AVC, MPEG-1/2/4, WMV9/VC1, HEVC (H.265), VP9 | |
| audio: AAC, MP3, WAV, WMA (v2 do v9.2) | |
| slike: JPEG, BMP, GIF, PNG | |
| titlovi: SMI, SRT, SSA, SUB, TXT, ASS | |
| WiFi integrisan | |
| LAN | |
| Priključci | |
| 2 x HDMI | |
| 2 x USB | |
| Common Interface Plus (CI+) | |
| Digitalni audio izlaz (optički) | |
| Antena IEC75 | |
| Ethernet-LAN RJ-45 | |
| Satelitski priključak | |
| Izlaz za slušalice | |
| SmartTV aplikacije | |
| USB snimanje | |
| USB reprodukcija | |
| Elektronički vodič kroz programe | |
| Energetska klasa | A++ |
| EU energetska oznaka, snaga | 37 W |
| Potrošnja energije | 55 kWh/god |
| Napajanje | 220 - 240 V, 50/60 Hz |
| Vesa standard | 200 x 200 |
| Dimenzije (ŠxVxD) | |
| bez postolja: 969,6 x 562,5 x 78,5 mm | |
| sa postoljem: 969,6 x 584,0 x 218,1 mm | |
| Težina | |
| bez postolja: 7,2 kg | |
| sa postoljem: 7,3 kg | |
| Boja | crna |
- Model:
- PHILIPS 43PFS5803/12
- Naziv i vrsta robe:
- TELEVIZOR
- Uvoznik:
- Zemlja porekla:
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.