- Šifra
- 57034
- Brand
- PHILIPS
- Dijagonala ekrana
- 43" [ 109 cm ]
- Rezolucija ekrana
- 1920 x 1080 (Full HD)
- Smart
- ne
- DVB-T2
- da
- DVB-S2
- da
- DVB-S
- da
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| Philips LED televizor 43PFS5503/12 | |
| Dijagonala ekrana | 43" (109 cm) |
| Rezolucija | 1920 x 1080p Full HD |
| Odnos strana | 16:9 |
| Forma ekrana | ravan |
| Frekvencija osvežavanja | 60 Hz |
| Osvetljenje | 250 cd/m2 |
| Ugao gledanja (H/V) | 178°/178° |
| Single Core Procesor | |
| 3D tehnologija | ne |
| Smart TV | ne |
| Android | ne |
| Digitalni tjuner | DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 |
| Analogni tjuner | da |
| Reprodukcija videozapisa | NTSC, PAL, SECAM |
| Slika | |
| Pixel Plus HD | |
| Micro Dimming | |
| automatsko zumiranje, SuperZoom, Movie expand 16:9 | |
| Zvuk | |
| Izlazna snaga (RMS): 16 W (8 W + 8 W) | |
| Incredible Surround | |
| Clear Sound | |
| Auto. ujed. zvuka | |
| Kontrola basova | |
| Smart Sound | |
| Formati reprodukcije | |
| video: AVI, MKV, H.263, H.264/MPEG-4/ AVC, MPEG-4, WMV9, VC-1, VP9, HEVC/H.265/MPEG-H, ASF, 3GPP, TS, QuickTime. | |
| audio: AAC, AC3/AC-3, MP3, WAV, WMA, MIDI, M4A, eAAC+ | |
| slika: JPEG, BMP, GIF, PNG, MPO, BMS, JPS, PNS. | |
| titlovi: SMI, SRT, SSA, SUB, TXT, ASS | |
| Priključci | |
| HDMI x 2 | |
| USB 2.0 x 1 | |
| Digitalni audio izlaz (optički) | |
| Antena IEC75 | |
| Satelitski priključak | |
| Audio ulaz (DVI) | |
| Izlaz za slušalice | |
| Common Interface Plus (CI+) | |
| PVR (USB snimanje) | |
| USB reprodukcija | |
| Teletekst | Hipertekst od 1000 stranica |
| Elektronički vodič kroz programe za 8 dana | |
| Programiranje automatskog isključivanja | |
| Eco način rada | |
| Slika bez zvuka (za radio) | |
| Energetska efikasnost | A+ |
| Godišnja potrošnja energije | 69 kW/h |
| VESA standard | 200 x 200 |
| Napajanje | AC 220 – 240 V +/- 10 % |
| Dimenzije bez postolja | 970,6 x 563 x 80,5 mm |
| Dimenzije sa postoljem | 970,6 x 585 x 218,1 mm |
| Težina bez postolja | 7,1 kg |
| Težina sa postoljem | 7,2 kg |
| Boja | crna |
- Model:
- PHILIPS 43PFS5503/12
- Naziv i vrsta robe:
- TELEVIZOR
- Uvoznik:
- Zemlja porekla:
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.