- Šifra
- 54826
- Brand
- PHILIPS
- Dijagonala ekrana
- 32" [ 81 cm ]
- Rezolucija ekrana
- 1366 x 768 (HD Ready)
- Smart
- ne
- DVB-T2
- da
- DVB-S2
- ne
- DVB-S
- ne
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| Philips LED televizor 32PHT4503/12 | |
| Dijagonala ekrana | 32" (81 cm) |
| Rezolucija | 1366 x 768 pix Full HD |
| Forma ekrana | ravan |
| 3D tehnologija | ne |
| Smart TV | ne |
| Android TV | ne |
| Digitalni tjuner | DVB-T/T2/C |
| Video signal | NTSC, PAL, SECAM |
| Slika | |
| Automatsko zumiranje | |
| SuperZoom | |
| Movie expand 16:9 | |
| Zvuk | |
| izlazna snaga: 10 W (RMS) | |
| Incredible Surround | |
| Clear Sound | |
| Auto. ujed. Zvuka | |
| Kontrola basova | |
| Smart Sound | |
| Podržani formati | |
| video: AVI, MKV, H264/MPEG-4 AVC, MPEG-1/2/4, WMV9/VC1, HEVC (H.265) | |
| audio: AAC, MP3, MP3, WAV, WMA (v2 do v9.2) | |
| titlovi: SRT, SUB, SMI, SSA, TXT, ASS | |
| slike: JPEG, BMP, GIF, PNG | |
| Priključci | |
| HDMI x 2 | |
| USB 2.0 x 1 | |
| Antena IEC75 | |
| digitalni audio izlaz (optički) | |
| audio ulaz (DVI) | |
| izlaz za slušalice | |
| CI+ | |
| Elektronski TV vodič | |
| USB snimanje | |
| Reprodukovanje sadržaja sa USB memorije | |
| Indikator jačine signala | |
| Teletekst | hipertekst od 1000 stranica |
| Energetska klasa | A+ |
| Godišnja potrošnja energije | 41 kWh |
| VESA standard | 100 x 100 |
| Dimenzije bez postolja (ŠxVxD) | 732,6 x 436,0 x 77,3 mm |
| Dimenzije sa postoljem (ŠxVxD) | 732,6 x 455,2 x 166,2 mm |
| Težina bez postolja | 4,8 kg |
| Težina sa postoljem | 4,9 kg |
| Boja | crna |
- Model:
- PHILIPS 32PHT4503/12
- Naziv i vrsta robe:
- TELEVIZOR
- Uvoznik:
- Zemlja porekla:
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.