- Šifra
- 54061
- Brand
- PHILIPS
- Dijagonala ekrana
- 32" [ 81 cm ]
- Rezolucija ekrana
- 1366 x 768 (HD Ready)
- Smart
- ne
- DVB-T2
- da
- DVB-S2
- da
- DVB-S
- da
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| Philips LED televizor 32PHS4503/12 | |
| Dijagonala ekrana | 32" (8 cm) |
| Rezolucija | 1366 x 768 pix HD Ready |
| Tip panela | IPS |
| Ambilight tehnologij | ne |
| Cinema Screen dizajn | ne |
| Smart TV | ne |
| Android | ne |
| Osvetljenje | 250 cd/m² |
| Osvežavanje | 200 PPI |
| Ugao gledanja (H/V) | 178°/178° |
| Digitalni tjuner | DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 |
| Analogni tjuner | da |
| PVR | da |
| Slika | |
| napredne karakteristike: HDCP, Pixel Plus HD | |
| Zvuk | |
| izlazna snaga (RMS): 10 W (5 W + 5 W) | |
| napredne karakteristike: Incredible Surround, Clear Sound | |
| Formati reprodukcije | |
| video: AVI, MKV, H.263, H.264/MPEG-4/AVC, MPEG-4, WMV9, VC-1, VP9, HEVC/H.265/MPEG-H, ASF, 3GPP, TS, QuickTime. | |
| audio: AAC, AC3/AC-3, MP3, WAV, WMA, MIDI, M4A, eAAC+ | |
| slika: JPEG, BMP, GIF, PNG, MPO, BMS, JPS, PNS. | |
| titlovi: .SMI, .SRT, .SSA, .SUB, .TXT, .ASS | |
| Priključci | |
| HDMI x 2 | |
| USB 2.0 x 1 | |
| Common Interface Plus (CI+) | |
| Digitalni audio izlaz (optički) | |
| Satelitski priključak | |
| Antena IEC75 | |
| DVI | |
| Izlaz za slušalice | |
| Energetska efikasnost | A+ |
| VESA dimenzije | 100 x 100 |
| Dimenzije bez postolja | 732,6 x 436 x 77,3 mm |
| Dimenzije sa postoljem | 732,6 x 455,2 x 166,2 mm |
| Težina bez postolja | 4,8 kg |
| Težina sa postoljem | 4,9 kg |
| Boja | crna |
- Model:
- PHILIPS 32PHS4503/12
- Naziv i vrsta robe:
- TELEVIZOR
- Uvoznik:
- Zemlja porekla:
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.