- Šifra
- 141538
- Brand
- LG
- Energetski razred:
-
- Informacioni list
- Tehnologija ekrana
- OLED
- Dijagonala ekrana
- 55" [ 140 cm ]
- Rezolucija ekrana
- 3840 x 2160 (4K)
- Osvežavanje ekrana
- 120 Hz
- Smart
- da
- Operativni sistem
- WebOS
| LG OLED televizor OLED55B6ELC Smart 4K | |
| Dijagonala ekrana | 55" (140 cm) |
| Rezolucija ekrana | 4K Ultra HD 3840 x 2160 pix |
| Tehnologija ekrana | OLED |
| Operativni sistem | webOS 26 |
| Smart TV | da |
| Android | ne |
| Tjuner | DVB-T2/C/S2 |
| Analogni tjuner | da |
| osvežavanje: 120 Hz Native (VRR 120Hz) | |
| procesor za sliku: Alpha 8 AI Processor 4K Gen3 | |
| 4K OLED | |
| Dynamic Tone Mapping (Dynamic Tone Mapping Pro) | |
| AI Genre Selection (SDR/HDR) | |
| HDR: Dolby Vision / HDR10 / HLG | |
| FILMMAKER MODE™ | |
| Dimming Technology: Pixel Dimming | |
| OLED Motion | |
| 9 modova slike | |
| HFR: 4K 120fps (HDMI) | |
| AI HDR Remastering | |
| AI Picture Pro | |
| Auto Brightness Control | |
| Automatic calibration | |
| QFT | |
| QMS | |
| Zvuk | |
| snaga - 20 W | |
| 2.0 channel | |
| zvučnici usmereni nadole | |
| WOW Orchestra | |
| Dolby Atmos | |
| AI zvuk: Alpha 8 AI Sound Pro (Virtual 11.1.2 Up-mix) | |
| Clear Voice Pro | |
| LG Sound Sync | |
| Sound Mode Share | |
| Simultani audio izlaz | |
| Adaptive Acoustic Tuning | |
| AI Object Remastering - da (AI Object Remastering Pro) | |
| Wi-Fi 5 | |
| Bluetooth 5.3 | |
| LAN Ethernet | |
| Priključci | |
| 4 x HDMI | |
| 1 x USB 2.0 | |
| 2 x RF Input (Antenna/Cable) | |
| 1 x RJ-45 Ethernet | |
| 1 x SPDIF | |
| 1 x CI | |
| HDMI Audio Return Channel | eARC (HDMI 2) |
| Simplink (HDMI CEC) | |
| Smart | |
| AI magični daljinski upravljač | |
| Inteligentno prepoznavanje glasa | |
| Kompatibilan sa USB kamerom | |
| AI četbot | |
| AI čarobnjak za sliku/zvuk | |
| AI glasovni identifikator | |
| Uvek spreman | |
| Potpuni veb pregledač | |
| Gugl Kast | |
| Daljinsko upravljanje putem aplikacije za pametne telefone - da (LG ThinQ) | |
| Radi sa Apple AirPlay | |
| Radi sa Apple Home | |
| Home Hub - da (Google Home, LG ThinQ) | |
| LG Galerija+ - da (dostupnost plaćenih usluga varira u zavisnosti od zemlje) | |
| LG Štit | |
| Višestruki prikaz | |
| Moja stranica | |
| Gaming | |
| G-Sync Compatible (Nvidia) | |
| FreeSync Compatible (AMD) | |
| Support for HGIG | |
| Game Optimizer - da (Game Dashboard) | |
| ALLM (Auto Low Latency Mode) | |
| VRR (Variable Refresh Rate) - da (do 120Hz) | |
| Dolby Vision for gaming (4K 120 Hz) | |
| vreme odziva - 0,1 ms | |
| Visok kontrast | |
| Siva skala | |
| Invertovati boje | |
| Energetska klasa | F |
| Potrošnja električne energije | 75 kWh/1000 h |
| VESA standard | 300 x 200 |
| Dimenzije sa postoljem | 1228 x 776 x 218 mm |
| Dimenzije bez postolja | 1228 x 708 x 45,9 mm |
| Težina sa postoljem | 14,5 kg |
| Težina bez postolja | 14,3 kg |
| Boja | crna |
- Model:
- LG OLED55B6ELC
- Naziv i vrsta robe:
- TELEVIZOR
- Uvoznik:
- Tehnomedia centar doo
- Zemlja porekla:
- Kina
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.