- Šifra
- 65387
- Brand
- LG
- Dijagonala ekrana
- 55" [ 140 cm ]
- Rezolucija ekrana
- 3840 x 2160 (4K)
- Smart
- da
- DVB-T2
- da
- DVB-S2
- da
- DVB-S
- ne
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| LG DLED televizor 55UM7510PLA Smart 4K | |
| Dijagonala ekrana | 55" (140 cm) |
| Rezolucija | 3840 x 2160 4K Ultra HD |
| Tip panela | IPS |
| Ambilight tehnologija | ne |
| 3D tehnologija | ne |
| Operativni sistem | webOS 4.5 |
| Quad Core Procesor | |
| Smart TV | da |
| Android | ne |
| Osvetljenje | DIRECT LED |
| Osvežavanje | PMI (Picture Mastering Index) 1600 |
| Ugao gledanja (H°/V°) | 178°/178° |
| Digitalni tjuner | DVB-T2/C/S2 |
| Analogni tjuner | da |
| Slika | |
| PMI (Picture Mastering Index) 1600 | |
| 4K Active HDR, HDR10 Pro, HDR Effect, HDR Dynamic Tone Mapping | |
| HLG, 2K HFR, HEVC | |
| Advanced Colour Enhancer | |
| True Colour Accuracy | |
| 4K Upscaler (Poboljšivač rezolucije na 4K) | |
| uklanjanje šuma, VP9 4K@60p, 10bit | |
| Instant Game Response, 9 modova slike | |
| Zvuk | |
| 20 W (10W po kanalu), 2 kanala | |
| DTS Vitrual:X | |
| Clear Voice III | |
| Magic Sound Tuning | |
| Smart Sound Mode | |
| Hi-Fi Audio | |
| Bežična sinhronizacija zvuka | |
| DTS Decoder | |
| Formati reprodukcije | |
| video: 3GPP, AVI, DivX (avi, mkv), Flach Video,H.263, H.264, H.265, MKV, QuickTime, M2TS, MP4, MPEG-4, TS, VC-1, VP9. | |
| audio: ACC, AC3, FLAC, MP3, OGG, RealAudio, WMA, HE-AAC, LPCM. | |
| audio kodeci: AC4, AC3(Dolby Digital), EAC3, HE-AAC, AAC, MP2, MP3, PCM, DTS, DTS-HD, DTS Express, WMA, apt-X (Refer to manual) | |
| Foto: JPG, MPO, JPS. | |
| Wi-Fi 802.11ac | |
| Bluetooth | da |
| LAN | |
| Priključci | |
| HDMI x 3 | |
| ARC | |
| USB 2.0 x 2 | |
| Kompozitni ulaz | |
| Komponentni ulaz (deljiv kompozitni) | |
| RJ-45 | |
| CI Slot | |
| Digitalni Audio Izlaz (Optički) SPDIF | |
| Izlaz za slušalice (3.5mm) | |
| RS-232C | |
| Wi-Di (Wireless Display) | |
| Airplay (Apple to TV) | |
| Miracast | |
| Simplink (HDMI CEC) | |
| DLNA | |
| Smart TV mogućnosti | |
| webOS ThinQ AI | |
| Magični daljinski | |
| Live Zoom + Focus Zoom | |
| Glasovna pretraga | |
| Magic Link, Quick Access | |
| Multi-view (Slika u slici) | |
| Pretraživač interneta | |
| Music player, Channel Advisor | |
| Magic Mobile Connection | |
| Netflix, Amazon, Mobile app (LG TV Plus) | |
| 360 VR | |
| Dodatne funkcije | |
| Google Assistant | |
| Amazon Alexa | |
| AI Home | |
| Google Home | |
| Amazon Echo | |
| Energetska klasa | A |
| Potrošnja energije | 160 kWh/god |
| VESA standard | 300 x 300 |
| Dimenzije bez postolja | 1234 x 717 x 84 mm |
| Dimenzije sa postoljem | 1234 x 776 x 231 mm |
| Težina bez postolja | 16 kg |
| Težina sa postoljem | 16,2 kg |
| Boja | crna |
| Magični daljinski | MR19 |
- Model:
- LG 55UM7510PLA
- Naziv i vrsta robe:
- TELEVIZOR
- Uvoznik:
- Zemlja porekla:
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.