- Šifra
- 70387
- Brand
- LG
- Energetski razred:
-
- Dijagonala ekrana
- 55" [ 140 cm ]
- Rezolucija ekrana
- 3840 x 2160 (4K)
- Smart
- da
- DVB-T2
- da
- DVB-S2
- da
- DVB-S
- ne
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| LG DLED televizor 55NANO793NE Smart 4K | |
| Dijagonala ekrana | 55" (140 cm) |
| Rezolucija | 4K UltraHD 3840 x 2160 pix |
| Tip osvetljenja | Direct LED |
| Nano Cell tehnologija | da |
| Ambilight tehnologija | ne |
| Operativni sistem | webOS 5.0 |
| Quad Core Procesor | |
| Smart TV | da |
| Android | ne |
| Osvežavanje | 100 Hz |
| Digitalni tjuner | DVB-T2/C/S2 |
| Slika | |
| HDR tehnologija: Active HDR | |
| 4K Upscaling | |
| HDR10 Pro, HLG Pro | |
| Wide Color Gamut: Nano Color | |
| Dubina Boja: Realistične boje | |
| Poboljšivač rezolucije: 4K Upscaler | |
| Zvuk | |
| Audio izlazna snaga: 20 W | |
| Sistem zvučnika: 2.0 ch | |
| Ultra Surround | |
| Magic Sound Tuning | |
| Clear Voice III | |
| Bežična sinhronizacija zvuka | |
| Wi-Fi 802.11ac, Wi-Di (Wireless Display) | |
| Bluetooth, Miracast, DLNA | |
| Airplay (iPhone,iPad,MacBook su podržani) | |
| LAN | |
| Priključci | |
| HDMI x 4 | |
| ARC | |
| USB 2.0 x 2 | |
| RF ulaz: 2 (RF, Sat) | |
| Komponentni ulaz (deljen sa kompozitnim) | |
| Kompozitni ulaz (AV) | |
| CI | |
| Digitalni Audio Izlaz (Optički) | |
| Smart TV mogućnosti | |
| Magični daljinski | |
| Glasovna pretraga | |
| Quick Access | |
| Pretraživač interneta | |
| Channel Advisor | |
| Magic Link | |
| Music player | |
| Magic Mobile Connection | |
| Dodatne funkcije | |
| Time Shift (Odložena reprodukcija) | |
| Simplink (HDMI CEC) | |
| Snimanje TV | |
| Netflix | |
| Google Assistant | |
| Mobile app (LG TV Plus) | |
| ULTRA HD TV prijem | |
| Amazon | |
| Amazon Alexa | |
| E-uputstvo | |
| Titl | |
| Teletekst | |
| Energetska klasa | G |
| Potrošnja energije | 101 kWh/1000h |
| VESA montaža | da |
| Boja | crna |
- Model:
- LG 55NANO793NE
- Naziv i vrsta robe:
- TELEVIZOR
- Uvoznik:
- Comtrade Distribution d.o.o.
- Zemlja porekla:
- Korea
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.