| LG televizor 50UQ75003LF.AEU | |
| Tip proizvoda | LCD |
| Veličina ekrana (Inch) | 50" |
| Montaža na zid (VESA) | da |
| Rezolucija | 3840 x 2160 |
| Tip osvetljenja | Direct LED |
| Digitalni TV prijem | DVB-T2/C/S2CI+ |
| slot | CI+2.0/CI+1.4 |
| Picture Mastering Index | 60 Hz |
| HDR tehnologija | Active HDR |
| Dolby Vision™ | ne |
| HDR10 Pro | da |
| HLG | da |
| Wide Color Gamut | ne |
| Lokalno zatamljenje | ne |
| ULTRA Osvetljenje | da |
| HFR (High Frame Rate) | ne |
| Procesor | α5 Gen5 AI Processor |
| Poboljšanje rezolucije | 4K Upscaler |
| Audio izlazna snaga | 20 W |