- Šifra
- 51328
- Brand
- LG
- Dijagonala ekrana
- 43" [ 109 cm ]
- Rezolucija ekrana
- 3840 x 2160 (4K)
- Smart
- da
- DVB-T2
- da
- DVB-S2
- da
- DVB-S
- ne
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| LG Smart televizor LED 43UK6400PLF | |
| Tip ekrana | LED |
| Tip osvetljenja | Direct |
| Dijagonala ekrana | 43" (109,2 cm) |
| Rezolucija | 4K Ultra HD |
| 3D tehnologija | ne |
| Operativni sistem | webOS 4.0 |
| Procesor | Quad Core |
| Smart TV | da |
| Android | ne |
| Digitalni tjuner | DVB-T2/C/S2 |
| PVR | da |
| Video | |
| HDR tehnologija: Active HDR | |
| HDR10 Pro | |
| HLG Pro | |
| Wide Color Gamut | |
| poboljšivač rezolucije na 4K: 4K Upscaler | |
| Zvuk | |
| Audio izlazna snaga (Vati): 20 W | |
| sistem zvučnika: 2.0 ch | |
| mod zvuka: Ultra Surround | |
| Clear Voice III | |
| Magic Sound Tuning: spreman | |
| Smart Sound Mode | |
| Hi-Fi Audio | |
| bežična sinhronizacija zvuka | |
| DTS Decoder | |
| Bežična veza | |
| ugrađen Wi-Fi | |
| bežično povezivanje sa računarom | |
| Miracast | |
| Simplink (HDMI CEC) | |
| DLNA | |
| Priključci | |
| Bluetooth | |
| LAN | |
| HDMI: 3 | |
| USB 2.0: 2 | |
| komponentni ulaz (deljiv kompozitni): 1 | |
| CI Slot: 1 | |
| digitalni Audio Izlaz (optički): 1 | |
| Dimenzije bez postolja (ŠxVxD) | 977 x 575 x 80,8 mm |
| Dimenzije sa postoljem (ŠxVxD) | 977 x 636 x 224 mm |
| Težina bez postolja | 8,3 kg |
| Težina sa postoljem | 9,3 kg |
| VESA dimenzije | 200 x 200 |
| Energetska efikasnost | A |
| Boja | crna |
- Model:
- LG 43UK6400PLF
- Naziv i vrsta robe:
- TELEVIZOR
- Uvoznik:
- Comtrade Distribution d.o.o.
- Zemlja porekla:
- Korea
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.