LG 43UK6400PLF
Dodaj u listu želja
Šifra
51328
Brand
LG
Dijagonala ekrana
43" [ 109 cm ]
Rezolucija ekrana
3840 x 2160 (4K)
Smart
da
DVB-T2
da
DVB-S2
DVB-S
ne
Artikal nije dostupan za kupovinu na sajtu
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
LG Smart televizor LED 43UK6400PLF
Tip ekranaLED
Tip osvetljenjaDirect
Dijagonala ekrana43" (109,2 cm)
Rezolucija4K Ultra HD
3D tehnologijane
Operativni sistemwebOS 4.0
ProcesorQuad Core
Smart TVda
Androidne
Digitalni tjunerDVB-T2/C/S2
PVRda
Video
HDR tehnologija: Active HDR
HDR10 Pro
HLG Pro
Wide Color Gamut
poboljšivač rezolucije na 4K: 4K Upscaler
Zvuk
Audio izlazna snaga (Vati): 20 W
sistem zvučnika: 2.0 ch
mod zvuka: Ultra Surround
Clear Voice III
Magic Sound Tuning: spreman
Smart Sound Mode
Hi-Fi Audio
bežična sinhronizacija zvuka
DTS Decoder
Bežična veza
ugrađen Wi-Fi
bežično povezivanje sa računarom
Miracast
Simplink (HDMI CEC)
DLNA
Priključci
Bluetooth
LAN
HDMI: 3
USB 2.0: 2
komponentni ulaz (deljiv kompozitni): 1
CI Slot: 1
digitalni Audio Izlaz (optički): 1
Dimenzije bez postolja (ŠxVxD)977 x 575 x 80,8 mm
Dimenzije sa postoljem (ŠxVxD)977 x 636 x 224 mm