- Šifra
- 50982
- Brand
- LG
- Dijagonala ekrana
- 32" [ 81 cm ]
- Rezolucija ekrana
- 1920 x 1080 (Full HD)
- Smart
- da
- DVB-T2
- da
- DVB-S2
- da
- DVB-S
- ne
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| LG DLED televizor 32LK6200PLA Smart | |
| Dijagonala ekrana | 32" (81 cm) |
| Rezolucija | 1920 x 1080 pix FullHD |
| 3D tehnologija | ne |
| Smart TV | da |
| Quad Core Processor | |
| OS | WebOS 4.0 |
| Android TV | ne |
| Digitalni tjuner | DVB-T2/C/S2 |
| Video | |
| Picture Mastering Index: TBD | |
| Active HDR, HDR10 Pro, HLG Pro | |
| Poboljšivač rezolucije na 4K: resolution Upscaler | |
| Zvuk | |
| sistem zvučnika: 2.0 ch | |
| audio izlazna snaga: 10 W | |
| Virtual Surround Plus | |
| čist glas: Clear Voice III | |
| bežična sinhronizacija zvuka | |
| DTS Decoder | |
| WiFi 802.11ac, Wi-Di, | |
| Miracast, DLNA, Simplink (HDMI CEC) | |
| Bluetooth | |
| LAN | |
| Priključci | |
| HDMI x 3 | |
| USB x 2 | |
| Komponentni ulaz (deljiv kompozitni) | |
| RJ45 | |
| RF In x 2 (RF, Sat) | |
| Digitalni Audio Izlaz (Optički) | |
| CI+ | |
| Smart mogućnosti | |
| Pretraživač interneta | |
| Live Zoom + Focus Zoom | |
| Quick Access | |
| Music player | |
| Channel Advisor | |
| Magic Mobile Connection | |
| Time Shift | |
| Snimanje TV sadržaja | |
| Netflix i Amazon kompatibilnost | |
| Mobile app (LG TV Plus) | |
| USB reprodukcija | |
| E-uputstvo | |
| EPG | |
| Titl | |
| Teletekst | 2000 strana |
| Energetska klasa | G |
| Potrošnja energije | 50 kWh/god |
| VESA standard | 200 x 200 |
| Dimenzije sa postoljem | 742 x 472 x 180 mm |
| Dimenzije bez postolja | 728 x 445 x 87 mm |
| Težina | 5,1 kg |
| Boja | bela |
- Model:
- LG 32LK6200PLA
- Naziv i vrsta robe:
- TELEVIZOR
- Uvoznik:
- Zemlja porekla:
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.