- Šifra
- 99435
- Brand
- JVC
- Energetski razred:
-
- Informacioni list
- Tehnologija ekrana
- QLED
- Dijagonala ekrana
- 70" [ 178 cm ]
- Rezolucija ekrana
- 3840 x 2160 (4K)
- Osvežavanje ekrana
- 50 Hz
- Smart
- da
- Operativni sistem
- Android
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| JVC QLED televizor LT-70VAQ7200 Smart 4K | |
| Dijagonala ekrana | 70" (178 cm) |
| Rezolucija ekrana | 4K (3840 x 2160) |
| Procesor | Quad Core |
| Smart TV | da |
| Android | Da |
| Tip tjunera | DVB-T2/C/S2 |
| HEVC (H.265) Decoder | |
| Slika | |
| osvetljenje: 350 | |
| Wide Color Gamut | |
| MEMC | |
| Super Resolution | |
| Micro Dimming | |
| Hybrid Log Gamma (HLG) | |
| HDR | |
| Dolby Vision HDR | |
| UHD Upscaler | |
| Modovi slike: Dynamic, Game,Sports, Cinema, Natural, User | |
| Zvuk | |
| Audio izlazna snaga (RMS): 2 x 12 W (%10 THD) | |
| Dolby Atmos | |
| DTS Virtual:X | |
| Dolby Audio | |
| DTS Decoder | |
| Internal Subwoofer | |
| Equalizer5 band | |
| Wi-fi | |
| Bluetooth | |
| LAN | |
| Priključci | |
| HDMI 2.1 x 3 | |
| USB x 2 | |
| RF | |
| ETHERNET (RJ45) | |
| izlaz za slušalice | |
| Digital audio izlaz (optički) | |
| Cl+ | |
| HDMI ARC | da (eARC) |
| HDMI CEC | |
| Smart TV | |
| Chromecast, Miracast | |
| Prime Video | |
| Google Play Store | |
| Google Play Movies | |
| HbbTV | |
| Netflix | |
| Netflix 4K | |
| Youtube | |
| Youtube 4K | |
| Web pregledač | |
| Media Player | |
| USB snimanje (PVR spreman) | |
| USB podržani formati | .mpg / .mpeg / .dat / .vob / .mkv / .mp4 / .m4a / .mov / .3gp / .avi / .ts / .mp3 / .wma / .wav / .jpg / .jpeg / .bmp / .png |
| Electronic Program Guide (EPG) | |
| Auto pretraga | |
| Energetska klasa | F |
| Potrošnja energije | 114 kWh/1000 h |
| Tip postolja | Nožice |
| Vesa standard | 400 x 200 mm |
| Težina neto/bruto | 25,05/35,4 kg |
| Boja | crna |
- Model:
- JVC LT-70VAQ7200
- Naziv i vrsta robe:
- TELEVIZOR
- Uvoznik:
- ERG d.o.o.
- Zemlja porekla:
- Kina
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.