- Šifra
- 95121
- Brand
- JVC
- Energetski razred:
-
- Informacioni list
- Tehnologija ekrana
- QLED
- Dijagonala ekrana
- 55" [ 140 cm ]
- Rezolucija ekrana
- 3840 x 2160 (4K)
- Osvežavanje ekrana
- 50 Hz
- Smart
- da
- Operativni sistem
- Android
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| JVC TELEVIZOR LT-55VAQ3200 | |
| Energetska klasa | E |
| H.264, H.265 | Da |
| Tip | QLED 4K Smart |
| Dijagonala ekrana | 55 inča (139 cm) |
| Tip ekrana | QLED |
| Rezolucija ekrana | 4K (3840 x 2160) |
| Odziv slike | 2600 PPI |
| Tip tjunera | DVB-T/T2/C/S |
| Smart TV | Da |
| Wi-fi | Da |
| Android | Da |
| Android verzija | Android 11 |
| Snaga zvučnika | 2 x 10W RMS + SUBWOOFER 12W |
| Ostalo | HDR10, Dolby Audio, Dolby ATMOS, Dolbi Vision, HLG, Bluetooth, Multilanguage OSD, Sleep Timer, Hotel Mode, Googlecast, DTS:X, Super Resolution |
| Priključci | |
| HDMI x 3, | |
| USB x 2, | |
| Headphone Out, | |
| Digital audio output (optic), | |
| ETHERNET (RJ45), | |
| Cl slot | |
| SMART aplikacije | Netflix, Amazon Prime Video, YouTube, Disney |
| Tip postolja | Nožice |
| Vesa standard | 200 x 200 mm |
| Neto težina | 13,7 kg |
- Model:
- JVC LT-55VAQ3200
- Naziv i vrsta robe:
- TELEVIZOR
- Uvoznik:
- ERG d.o.o.
- Zemlja porekla:
- Kina
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.