- Šifra
- 64982
- Brand
- HISENSE
- Tehnologija ekrana
- DLED
- Dijagonala ekrana
- 55" [ 140 cm ]
- Rezolucija ekrana
- 3840 x 2160 (4K)
- Osvežavanje ekrana
- 60 Hz
- Smart
- da
- Operativni sistem
- VIDAA OS
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| Hisense DLED televizor H55B7100 Smart 4K | |
| Dijagonala ekrana | 55" (140 cm) |
| Rezolucija | 3840 x 2160 pix Ultra HD |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Forma ekrana | ravan |
| Ugao vidljivosti (H) | 176 ° |
| Raspon boja BT.2020 | 56 % |
| Vsync frekvencija | 60 Hz |
| Kontrast | 4000:1 |
| Osvetljenje slike | 300 nita |
| Tehnologija pozadinskog osvetljenja | DLED |
| Operativni sistem | VIDAA U3.0 |
| Quad Core Procesor | |
| Smart TV | da |
| Android | ne |
| Digitalni i analogni tjuner | DVB-T2/T/C/S2/S |
| MEMC tehnologija | |
| Dekoder | HEVC/H.265, H.264, MPEG4, MPEG2, VC1, MVC, VP9 |
| Ulazno kašnjenje u režimu igre | manje od 50 ms |
| 3D digitalni filter | |
| MPEG smanjenje šuma | |
| Smanjenje šuma slike | |
| HDR Tehnologija | HDR, HDR10, HDR10+ decoding |
| HLG tehnologija | |
| Precision Colour | |
| UHD Upscaler | |
| Depth Enhancer | |
| Audio | |
| izlazna zvučna snaga: 2 x 8 W | |
| zvučna tehnologija: DTS Studio Sound | |
| NICAM procesiranje zvuka: NICAM stereo | |
| korisnički ekvilajzer | |
| zvučni sistem: Dolby Audio/MS12, DTS | |
| Podržani formati | |
| video: AVI, MP4, MKV, FLV, WMV, MOV, 3GP, MPG, MPEG, VOB, WEBM, OGM, WMA | |
| audio: MP4, WMV, WMA, FLAC, MP2, MP3, AAC, WAV | |
| slika: JPEG, BMP, PNG, GIF, MPO | |
| Wi-Fi 802.11bgn/2,4 GHz | |
| LAN | |
| Priključci | |
| HDMI 1: HDMI 2.0/ARC | |
| HDMI 2: HDMI 2.0 | |
| HDMI 3: HDMI 2.0 | |
| USB 2.0 x 2 | |
| RF x 2 | |
| kompozitni (AV) ulaz x 1 | |
| RJ45 x 1 | |
| S/PDIF x 1 | |
| audio (L/D) ulaz x 1 | |
| izlaz za slušalice x 1 | |
| CI+ 1.4 | |
| Smart funkcije | |
| važne aplikacije: Netflix, YouTube, Prime Video, Rakuten TV | |
| hbbTV: HbbTV 2.0.2 | |
| MHEG podrška: da, samo na zahtev | |
| funkcija Anyview Cast | |
| funkcija Anyview Stream: DMP/DMR | |
| Smartphone aplikacija: RemoteNOW | |
| Media Plejer | Zvuk, Slika, Video |
| Više jezični OSD | AR, BE, BG, BS, CS, DA, DE, EL, EN, ES, ET, FI, FR, HR, HU, IS, IT, LT, LV, MK, NL, NO, PL, PT, RO, RU, SK, SL, SQ, SR, SV, FR, UK, UZ |
| Roditeljska kontrola | |
| Energetski razred | A |
| Potrošnja energije u režimu rada | 100 W |
| Godišnja potrošnja energije | 146 kWh |
| Materijal okvira | plastika |
| Materijal kućišta | plastika |
| Materijal postolja | metal/plastika |
| VESA standard | 200 x 200 |
| Postolje (DxŠ) | 228 x 22 mm |
| Dimenzije sa postoljem | 124,2 x 23,5 x 78,1 cm |
| Dimenzije bez postolja | 124,2 x 72,1 x 8,1 cm |
| Težina sa postoljem | 12,6 kg |
| Težina bez postolja | 12,3 kg |
| Bruto težina | 16,3 kg |
| Boja | crna |
| Daljinski upravljač | EN2BI27H(EU) |
- Model:
- HISENSE H55B7100
- Naziv i vrsta robe:
- TELEVIZOR
- Uvoznik:
- Zemlja porekla:
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.