- Šifra
- 85954
- Brand
- HISENSE
- Energetski razred:
-
- Informacioni list
- Tehnologija ekrana
- DLED
- Dijagonala ekrana
- 75" [ 190 cm ]
- Rezolucija ekrana
- 3840 x 2160 (4K)
- Osvežavanje ekrana
- 120 Hz
- Smart
- da
- Operativni sistem
- VIDAA OS
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| Hisense ULED televizor 75U9GQ Smart 4K | |
| Veličina ekrana | 75" (190 cm) |
| Rezolucija | 4K - Ultra HD (3.840 x 2.160) |
| Tip ekrana | ULED |
| Tip panela | IPS |
| Pozadinsko osvetljenje | Direct LED |
| Nativni kontrast | 1.200:1 |
| Osvežavanje | 120 Hz |
| Osvetljenje | 500 cd/m2 |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Uglovi gledanja | 178° horizontalni, 178° vertikalni |
| Paleta boja | 1,07 milijardi boja |
| Proporcija panela | 16:9 |
| Digitalni signal | DVB-C/S/S2/T/T2 |
| Analogni tjuner | |
| Video signal | NTSC, PAL, SECAM |
| Video | |
| Quantum Dot Colour | |
| Local dimming funkcija | |
| HLG tehnologija | |
| Dolby Vision | |
| Podizanje rezolucije na Ultra HD | |
| MEMC tehnologija | |
| 3D digitalni filter | |
| MPEG smanjenje šuma | |
| Smanjenje šuma slike | |
| Zvuk | |
| Snaga zvučnika: 2 x 10 W, 2 x 15 W | |
| Dolby Atmos | |
| Dolby Audio | |
| Dolby MS12 | |
| DTS | |
| NICAM Stereo | |
| Korisnički ekvilajzer | |
| WiFi | |
| Bluetooth | |
| LAN | |
| Priključci | |
| Antenski: 1x RF tip | |
| 4 x HDMI | |
| 1 x USB 2.0 | |
| 1 x USB 3.0 | |
| AV kompozitni | |
| RJ-45 | |
| Audio izlaz 3,5 mm | |
| Digital optical audio | |
| CI+ | |
| Funkcija Anyview Cast | |
| Funkcija Anyview Stream | DMP/DMR |
| Media Plejer | Zvuk, Slika, Video |
| Podržani formati slika | JPEG, BMP, PNG, GIF |
| Game Mode | |
| PVR | |
| Energetska klasa | G |
| Potrošnja energije | 155 kWh/1000 h |
| Max. potrošnja u režimu rada | 350 W |
| Materijal okvira | plastika |
| Materijal kućišta | Plastika |
| Postolje (DxŠ) | 309 x 39 mm |
| Dimenzije sa postoljem | 1679 x 1024 x 321 mm |
| Dimenzije bez postolja | 1679 x 1007 x 70 mm |
| Neto težina aparata sa postoljem | 53,7 kg |
| Boja | crna |
- Model:
- HISENSE 75U9GQ
- Naziv i vrsta robe:
- TELEVIZOR
- Uvoznik:
- Zemlja porekla:
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.