- Šifra
- 106640
- Brand
- HISENSE
- Energetski razred:
-
- Informacioni list
- Tehnologija ekrana
- Mini LED
- Dijagonala ekrana
- 65" [ 165 cm ]
- Rezolucija ekrana
- 3840 x 2160 (4K)
- Osvežavanje ekrana
- 144 Hz
- Smart
- da
- Operativni sistem
- VIDAA OS
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| Hisense ULED televizor 65U7KQ Smart 4K | |
| Dijagonala ekrana | 65 (165 cm) |
| Rezolucija ekrana | 4K Ultra HD 3840x2160 pix |
| Tehnologija ekrana | Mini LED |
| Operativni sistem | VIDAA U7 |
| Smart TV | da |
| Android | ne |
| Tjuner | DVB-T2/T/C/S2/S |
| Analogni tjuner | da |
| Slika | |
| ugao vidljivosti (H): 178° | |
| širok opseg boja (WCG) | |
| osvežavanje: 144 Hz | |
| kontrast: 5000:1 | |
| osvetljenje slike: 500 nita | |
| maksimalno osvetljenje: 1000 nita | |
| Local dimming funkcija | |
| 4K HDR Immersive, HDR10+ Adaptive, HDR 10+, HDR10, HDR | |
| HGL tehnologija | |
| Dolby vision IQ | |
| Quantum Dot tehnologija | |
| Podizanje rezolucije na Ultra HD | |
| ulazno kašnjenje u režimu igre: 10 ms | |
| 3D digitalni filter | |
| MPEG smanjenje šuma | |
| smanjenje šuma slike | |
| Zvuk | |
| Izlazna zvučna snaga: 2 x 10 W + 20 W | |
| Dolby Atmos | |
| DTS Virtual X dekodiranje | |
| Korisnički ekvilajzer | |
| Dolby Atmos sistem | |
| WiFi IEEE 802.11 a/b/g/n/ac-2.4G,5G | |
| Bluetooth | da |
| LAN | da |
| Priključci | |
| 4 x HDMI | |
| 1 x USB 3.0 | |
| 1 x USB 2.0 | |
| 1 x kompozitnih (AV) | |
| 1 x S/PDIF | |
| 1 x RJ45 | |
| 1 x audio (L/D) | |
| 1 x izlaz za slušalice | |
| CI+ | |
| Smart | |
| Deljenje ekrana | |
| Deljenje sadržaja: DMP/DMR | |
| Airplay 2 support: | |
| Važne aplikacije: Netflix, Game Center, App Store, VIDAA Free, VIDAA Art, AccuWeather, Tet+, SWEET.TV, RLAXX, Apple TV+, FIFA+, NBA, Disney+, Plex, Redbull TV, Deezer, Kidoodle tv, UEFA TV, FITE, EON, DAZN, YouTube Kids, Rakuten TV, Prime Video, YouTube | |
| Media Plejer | |
| video | |
| slika | |
| zvuk | |
| PVR Funkcija | |
| Funkcija Time Shift | |
| Podržani video formati | AVI, MP4, MKV, TS, FLV, WMV, MOV, WEBM |
| Podržani audio formati | WAV, MP3, FLAC, WMA |
| Podržani formati slika | JPEG, BMP, PNG, GIF |
| Energetska klasa | F |
| Potrošnja električne energije | 100 kWh/1000h |
| Materijal okvira | metal |
| Materijal postolja | meta |
| Materijal kućište | plastika |
| VESA standard | 400 x 300 |
| Postolje (DxŠ) | 729,7 x 305,5 mm |
| Dimenzije sa postoljem | 1449 x 894 x 306 mm |
| Dimenzije bez postolja | 1449 x 838 x 77 mm |
| Težina bez postolja | 20,6/28 kg |
| Boja | crna |
- Model:
- HISENSE 65U7KQ
- Naziv i vrsta robe:
- TELEVIZOR
- Uvoznik:
- EWE COMP DOO
- Zemlja porekla:
- Kina
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.
