- Šifra
- 100528
- Brand
- HISENSE
- Energetski razred:
-
- Informacioni list
- Tehnologija ekrana
- QLED
- Dijagonala ekrana
- 65" [ 165 cm ]
- Rezolucija ekrana
- 3840 x 2160 (4K)
- Osvežavanje ekrana
- 120 Hz
- Smart
- da
- Operativni sistem
- VIDAA OS
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| HISENSE Televizor 65E7KQ PRO | |
| Tehnologija | QLED |
| Rezolucija | 4K Ultra HD 3840 x 2160 |
| Operativni sistem | VIDAA U7 |
| Dijagonala ekrana | 65" (165 cm) |
| Smart TV | da |
| Smart TV mogućnosti | |
| glasovna kontrola pomoću Alexa | |
| Google asistent | |
| Osvetljenje | 350 nita |
| Vrsta digitalnog tjunera | DVB-T2/T/C/S2/S |
| High Dynamic Range (HDR) | da |
| HDR | |
| HDR10 | |
| HDR10 + | |
| Zvuk | |
| DTS Virtual X | |
| audio snaga 2.0 (2 x 10 W + 20W subwoofer) | |
| Formati reprodukcije | Video: AVI, MP4, MKV, TS, FLV, OGG, WMV, MOV, MPG, MPEG, VOB, WEBM, OGM |
| Audio | WMA, FLAC, MP2, MP3 |
| Slika | JPEG, BMP, PNG, GIF |
| Bežična veza | Wi-Fi (ugrađen) |
| Bluetooth | da |
| Opis bežične veze | WiFi tehnologija 802-11-bgn |
| HDMI priključak | 4 |
| USB 2.0 priključak | 1 |
| USB 3.0 priključak | 1 |
| Ostali priključci | CI+ |
| 1 x kompozitni AV ulaz | |
| 1 x optički digitalni izlaz | |
| Dodatne funkcije | |
| Dolby Vision IQ | |
| Netflix | |
| YouTube | |
| Prime Video | |
| Rakuten TV | |
| YouTube Music | |
| Facebook Watch | |
| FITE | |
| UEFA TV | |
| Kidoodle tv | |
| Toon Goggles | |
| Deezer | |
| Redbull TV | |
| Plex | |
| Hungama Play | |
| Disney | |
| NBA | |
| Twitch | |
| Dimenzije bez postolja (ŠxVxD) | 144,9 × 8,2 x 83,6 cm |
| Dimenzije sa postoljem (ŠxVxD) | 144,9 × 30 x 89,5 cm |
| Masa sa postoljem | 18,9 kg |
| VESA dimenzije | 400 x 200 |
| Energetska efikasnost | G (1.3.2021) |
| Boja | crna |
- Model:
- HISENSE 65E7KQ PRO
- Naziv i vrsta robe:
- TELEVIZOR
- Uvoznik:
- EWE COMP DOO
- Zemlja porekla:
- Kina
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.
